Sneijder, Arif Erdem'i çıldırttı!

Sneijder, Arif Erdem'i çıldırttı!
Sneijder, Arif Erdem'i çıldırttı!
Galatasaray'ın efsane futbolcularından Arif Erdem, Hollandalı yıldız Wesley Sneijder'in olay sözlerine canlı yayında cevap verdi.

RADİKAL - NTV Spor'da Galatasaray'ın deplasmanda 2-0 kaybettiği Atletico Madrid karşılaşmasını yorumlayan Arif Erdem, sarı-kırmızılı takımın 10 numarası Wesley Sneijder'in maç sonu yaptığı açıklamalara çok sert tepki gösterdi.

"MUSTAFA DENİZLİ, SNEIJDER'E NASIL GÜVENEBİLİR?"

Galatasaray tarihine adını yazdırmış isimlerden olan eski milli futbolcu, "Sneijder bu lafları bugüne mi saklamış? Bunları zamanında söyleseydi alnından öperdim. Hamza hoca varken niye söylememiş? Bunu sadece Türkiye'de söyler, Avrupa'da söylesin böyle bir şeyi bakalım! Sneijder çok ayıp etmiş, hiç yakıştıramadım. Prandelli varken Sneijder gönderilme noktasına gelmişti, Hamza hoca, onu kucakladı ve takımda kalmasını sağladı. Diyelim ki yarın Mustafa Denizli'yi de gönderdiler. Onun için de böyle der mi? Mustafa Denizli artık Sneijder'e nasıl güvenebilir?" şeklinde konuştu.

SNEIJDER NE DEMİŞTİ?

İsim vermeden eski teknik direktörleri Hamza Hamzaoğlu'nu ve bu maçta geçici olarak takımın başında yer alan Claudio Taffarel'i eleştiren Sneijder, "İyi futbol oynamazsan ve sonuçları da alamazsan, ilk önce hoca kovulur. Bu böyledir. Daha çok çalışmamız, idman yapmamız ve kendimizi geliştirmemiz lazım. Sahada tek bir takım vardı, o da Atletico'ydu. Takım olamıyoruz, takım olmalıyız. Psikoloji ile alakası yok. Antrenman yapmıyoruz ki" ifadelerini kullanmıştı.

Chedjou ile Olcan böyle tartıştı!

Taffarel: Rakibi alkışlamalıyız


  http://www.radikal.com.tr/148044214804422

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  radikal yine sıradanlaştı - hamzaakyol

  bu olayda sneijder'in sözleri çok çok önemli iken, tutup arif erdemi manşet yaparak, ne kadar sıradan olduğunu ispatladı. sneijder'in sözleri birkaç açıdan önemli. radikal editörleri iyi okusun. 1. iş ahlakı açısından önemli. bizim futbolcularımız antrenman yapmamaya hayır demezler. ancak hollandalı, antrenman yapmamaya isyan ediyor. öncelikle bir ahlak meselesi var. 2. sneijder, bir tespitte bulunuyor ki bu bizim ülkemizdeki bütün takımlar için de aslında geçerli olan bir tespit. futbol takımlarımızda yeterli antrenman yapılmıyor. ülkemizdeki futbolun sorunlarına değinmesi açısından önemli. daha önceden de Tuncay şanlı, ingilterede ilk zamanlarda 20 dakikadan sonra ayakta duracak hali kalmadığını açıklamıştı. türkiyede ise en çok koşan futbolculardandı. 3.'sü, "emek hırsızı" olarak efsane olmuş bir adamı öne çıkarıp, sneijder'in karşısına koymak gerçekten de tam bir sıradanlık. radikale yakışmadı diyeceğim maalesef dilim varmıyor. çünkü bu tür yığınla yaklaşımı var. radikale yakışıyor bu haberler.

  ARİF KARDEŞİM SEN DE KAPTIN RATİNGİNİ.. - ARAGORA

  Ama ;Sneider'i alkışlamak gerek..Tabii ki dedikleri doğruysa..Bu ülkede bir laf vardır ;''doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar''..İşte o misal... Biz türkler ;eleştriye dayanamayız.Oysa öz eleştiri ,gelişmenin merhemi,ilacıdır.İşte onun için de gelişmiyor.Sadece futbolda değil her konuda..