Sneijder, Arif Erdem'i çıldırttı!

Sneijder, Arif Erdem'i çıldırttı!
Sneijder, Arif Erdem'i çıldırttı!
Galatasaray'ın efsane futbolcularından Arif Erdem, Hollandalı yıldız Wesley Sneijder'in olay sözlerine canlı yayında cevap verdi.

RADİKAL - NTV Spor'da Galatasaray'ın deplasmanda 2-0 kaybettiği Atletico Madrid karşılaşmasını yorumlayan Arif Erdem, sarı-kırmızılı takımın 10 numarası Wesley Sneijder'in maç sonu yaptığı açıklamalara çok sert tepki gösterdi.

"MUSTAFA DENİZLİ, SNEIJDER'E NASIL GÜVENEBİLİR?"

Galatasaray tarihine adını yazdırmış isimlerden olan eski milli futbolcu, "Sneijder bu lafları bugüne mi saklamış? Bunları zamanında söyleseydi alnından öperdim. Hamza hoca varken niye söylememiş? Bunu sadece Türkiye'de söyler, Avrupa'da söylesin böyle bir şeyi bakalım! Sneijder çok ayıp etmiş, hiç yakıştıramadım. Prandelli varken Sneijder gönderilme noktasına gelmişti, Hamza hoca, onu kucakladı ve takımda kalmasını sağladı. Diyelim ki yarın Mustafa Denizli'yi de gönderdiler. Onun için de böyle der mi? Mustafa Denizli artık Sneijder'e nasıl güvenebilir?" şeklinde konuştu.

SNEIJDER NE DEMİŞTİ?

İsim vermeden eski teknik direktörleri Hamza Hamzaoğlu'nu ve bu maçta geçici olarak takımın başında yer alan Claudio Taffarel'i eleştiren Sneijder, "İyi futbol oynamazsan ve sonuçları da alamazsan, ilk önce hoca kovulur. Bu böyledir. Daha çok çalışmamız, idman yapmamız ve kendimizi geliştirmemiz lazım. Sahada tek bir takım vardı, o da Atletico'ydu. Takım olamıyoruz, takım olmalıyız. Psikoloji ile alakası yok. Antrenman yapmıyoruz ki" ifadelerini kullanmıştı.

Chedjou ile Olcan böyle tartıştı!

Taffarel: Rakibi alkışlamalıyız