Sneijder: Bunlar beni gıcık ediyor

Sneijder: Bunlar beni gıcık ediyor
Sneijder: Bunlar beni gıcık ediyor
Galatasaray'ı Devler Ligi'nde ikinci tura taşıyan golü atan Sneijder, Manchester United'a transfer olacağı iddiaları hakkında sessizliğini bozdu.

Şampiyonlar Ligi'nde göğsümüzü kabartan Galatasaray , kar yağışı altında oynanan maçta Juventus'u 1-0 devirdi. Cimbom'u 'Kupa 1'de tutan isim ise şık bir gol atan Wesley Sneijder oldu.

Zaferin kahramanı konuştu


Hollanda basınına konuşan 29 yaşındaki futbolcu, "Bu haberleri ben de sizin kadar biliyorum. Çok gazete okumam, çıkan haberleri gördüm. Transfer dönemi her zaman açık. Daha önce bunun gibi bir çok takımla adım geçti, iletişimim oldu. Bazen ise bu haberler beni gıcık ediyor. Çünkü taraftarlara bir şeyler açıklamak zorunda kalıyorum. Türkiye 'de taraftarlar çok duygusal, tutkulu. Onlara bu tür haberleri bilmediğimi nasıl açıklayacağım konusunda sıkıntı yaşıyorum" dedi.

Manchester United iddialarını yalanlayan yıldız futbolcu, "Şu an gündemde olan bir konu değil. Galatasaray'da kendimi çok iyi hissediyorum. Şampiyonlar Ligi heyecanını yaşamak, devam etmekten memnunum. Ne zaman ne olacağını bilemezsiniz, ama burada mutluyum." ifadelerini kullandı.

'Sneijder parasını çıkardı'