Sneijder: Merak etme hocam

Sneijder: Merak etme hocam
Sneijder: Merak etme hocam
Sakatlığı nedeniyle sezonu kapatma riski bulunan Wesley Sneijder, kendisiyle yakından ilgilenen teknik direktör Mustafa Denizli'ye, "Merak etme hocam, en kısa zamanda döneceğim" dedi.

Diz dış yan bağlarındaki hasar olan, MR’ının çekilmesi için ödeminin giderilmesi beklenen Wesley Sneijder hakkındaki kesin karar bir hafta içinde verilecek. Hollandalı futbolcunun sezonu kapatma ihtimali olduğu belirtiliyor. Eğer bağlarda kopma meydana geldiyse, Sneijder’e alternatif bir isim aranacak. Tecrübeli futbolcunun ise pes etmeye niyeti yok.

Oldukça hırslı olduğu öğrenilen Sneijder’le, hocası Mustafa Denizli’nin bir görüşme yaptığı öğrenildi. Yıldız futbolcunun, durumunu soran Denizli’ye, “Merak etmeyin hocam. En kısa zamanda tedavim bitecek ve takıma katkı vermeye devam edeceğim” dediği belirtildi.

Kulüp sağlık heyeti de, Hollandalı futbolcu için adeta seferberlik ilan etti. Sakatlığın devre arasına denk gelmesi şans olarak görülüyor. Sağlık ekibinin amacı, kamp döneminde Sneijder’i takıma hazır hale getirerek, ikinci yarıda forma giyebilmesini sağlamak. (Fanatik)