Sneijder planı böyle suya düştü!

Sneijder planı böyle suya düştü!
Sneijder planı böyle suya düştü!
Galatasaray ile yaptığı sözleşme uzatma görüşmelerinin sonuçsuz kalması nedeniyle sert açıklamalar yapan, son olarak 'ayrılık' tehdidinde bulunan Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers, sarı-kırmızılı yönetimin hamlesiyle şok yaşadı.

RADİKAL - Inter'den 7.5 milyon Euro karşılığında Galatasaray 'a transfer olan Wesley Sneijder hakkında her gün yeni bir transfer iddiası gündeme geliyor. Bu haberlerin kaynağı ise Hollandalı yıldızın menajeri Guido Albers. Zira Mayıs 2016'ya kadar mukavele olmasına karşın oyuncusunun sözleşmesini uzatmak isteyen Albers, sarı-kırmızılı yönetimin olumsuz cevabı karşısında Sneijder'i devre arasında İngiltere 'ya görtürmek istiyor. Ancak sözleşmede yazan "20 milyon Euro'ya serbest kalır" maddesi bunu engelliyor.

Galatasaray'a sürpriz teklif


İngiliz gazetesi The Mirror'un haberine göre; Manchester City yönetimine, Sneijder'in alacaklarının zamanında ödenmediği için yıldız oyuncunun bonservis bedelinde indirim yapabileceği ileten menajer Albers, Galatasaray'ın alacakları yatırması sonucu amacına ulaşamadı.

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, "Sneijder'in alacağı yok. Vadesi gelmiş tüm alacakları ödenmiş durumda. Yapılması gereken son ödemesi de Ünal Aysal yönetimi tarafından yapılmış. Dolayısıyla menajerinin, Sneijder'in gecikmiş alacakları nedeniyle yönetimle pazarlık yapma gibi bir ihtimali söz konusu olamaz. Mantıken mümkün değil" ifadelerini kullanmıştı.

Galatasaray'ın Diyarbakır maçı kadrosu