Sneijder şaştı kaldı!

Sneijder şaştı kaldı!
Sneijder şaştı kaldı!
Cesare Prandelli'nin 67. dakikada oyundan aldığı Wesley Sneijder, jest ve mimikleriyle bu karara çok şaşırdığını belli etti. Aslan'ın zafer golü ise Hollandalı futbolcu oyundan çıktıktan sonra geldi.

Devre arasında Manchester United'a transfer olacağı yönünde iddialar ortaya atılan Wesley Sneijder, Karabükspor maçının 67. dakikasında oyundan alındı. Yerini Umut Bulut'a bırakan yıldız futbolcu, kenara gelirken oldukça şaşkındı. Bu şaşkınlığını jest ve mimiklerine yansıtan tecrübeli futbolcu, hocası Cesare Prandelli'nin elini sıktıktan sonra yerine geçti, ancak yüzündeki ifade devam ediyordu.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Galatasaray 'ın zafer golü Sneijder çıktıktan sonra geldi. Hollandalı futbolcu sahada olmayınca 4-4-2'ye dönen sarı-kırmızılı takımın daha etkili bir futbol ortaya koyması dikkatlerden kaçmadı. Özellikle Burak ve Umut ikilisinin verimiyle, Selçuk İnan'ın orta alandaki dinamizmi, Sneijder kenara gelince daha da arttı.

Prandelli'nin gelecek haftalarda bu durumu izleyerek bir değişime gidip gitmeyeceği merak konusu. Eğer Sneijder'siz Galatasaray daha iyi bir performans ortaya koyarsa, devre arasında İngiltere 'ye transferi söz konusu olabilir.