Sneijder'den şoke eden istek!

Sneijder'den şoke eden istek!
Sneijder'den şoke eden istek!
Hollandalı yıldızın iki gün önce İstanbul'a gelerek Başkan Aysal'la görüşen babası ile menajeri Guido Alber yeni sözleşme ve zam istedi.

Galatasaray Yönetimi'nin, 2 sezon sonra sözleşmeleri bitecek olan Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Fernando Muslera'nın mukavele sürelerini uzatarak, bu oyunculara hatırı sayılır zamlar yapması takım içinde diğer futbolcuları da harekete geçirdi. Bunların başında sürpriz şekilde Wesley Sneijder geliyor.

Galatasaray, Yıldırım'ı çıldırttı


Milliyet Gazetesi'nden Nevzat Dindar'ın haberine göre; Hollandalı futbolcunun menajerliğini yapan babası ile ortağı Guido Alber'in iki gün önce İstanbul 'a gelip Başkan Ünal Aysal ile masaya oturdu. Bu ziyaret, Hollandalı futbolcuya gelen teklifleri değerlendirmek için değil, tamamen yıldız futbolcunun Galatasaray'daki sözleşme şartlarıyla ilgiliydi.

Burak, Selçuk ve Muslera ile yapılan yeni sözleşmelerden haberdar olan Sneijder, Uruguaylı kalecinin kendisinden daha çok kazanacağını öğrenince vakit kaybetmeden kolları sıvadı. 1.5 yıl önce devre arasında Inter'den 7.5 milyon euroya transfer edilen Sneijder'in, aldığı 3.2 milyon euroluk senelik ücretinin artırılmasını talep ettiği ve bu nedenle menajerlerin İstanbul'a geldikleri belirlendi.

Ünal Aysal'dan transfer açıklaması


DÜNYA KUPASI'NDAN SONRA

Başkan Ünal Aysal ile bir araya gelen baba Sneijder ile ortaklığının, "Sneijder, İstanbul'da çok mutlu. Bu nedenle şu an için kendisine gelen teklifleri değerlendirmeyi kesinlikle düşünmüyor. Düzenini bozmak istemiyor. Ama burada kendisiyle ilgili düşüncenizi öğrenmek istiyoruz. Sözleşmesinin bitmesine 2 yıl kaldı. Bu süreyi uzatmak ve sözleşme şartlarını yeniden ele almak istiyoruz" ifadelerini kullandıkları kaydedildi.

Başkan Aysal'ın olumlu bir havada geçen görüşmede yeni şartları konuşmadığı ve bunun için Dünya Kupası'nı beklediği ifade edildi.

Galatasaray patladı: Ahlaksızlık!