Sneijder'in kardeşi Galatasaray'a geliyor

Sneijder'in kardeşi Galatasaray'a geliyor
Sneijder'in kardeşi Galatasaray'a geliyor
Sarı-kırmızılı kulüp, yıldız oyuncu Wesley Sneijder'in Hollanda 2. Ligi'nde top koşturan kardeşi Rodney'i de transfer ediyor.

Galatasaray , devre arasında Juventus’a gitmesine izin vermedikleri Wesley Sneijder'e, Haziran ayında yeni sözleşme sözü verdikten sonra şimdi de kardeş jesti yapmaya hazırlanıyor. Yönetimin, Hollandalı yıldızın 23 yaşındaki futbolcu kardeşi Rodney Sneijder’ı A2 takıma alarak, sarı-kırmızılı formayı giydirmeye hazırlandıkları öğrenildi.

Galatasaray'da Aydın Yılmaz sürprizi


BONSERVİS BEDELİ ÖDENMEYECEK  

Habertürk Gazetesi'nin haberine göre; Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak’ın bizzat yürüttüğü operasyonla, Hollanda’nın 2. Lig ekibi Almere City’de forma giyen Rodney’in bonservisinin bedelsiz olarak alınacağı ve sezon sonuna kadar herhangi bir ücret ödenmeden sadece A2 takımı ile birlikte antrenmanlara çıkarılacağı belirtildi. Sneijder’ın kardeşinin performansının beğenilmesi durumunda ise gelecek sezon kendisi ile sözleşme imzalanabileceği ve ağabey-kardeş Sneijder’ların, aynı takımda oynayabilecekleri ifade edildi.

ALBAYRAK MÜJDEYİ VERDİ

Wesley Sneijder’la geldiği günden bu yana yakından ilgilenen ve yıldız oyuncunun performansını arttırabilmek için adeta üzerine titreyen Abdurrahim Albayrak’ın, Rodney konusundaki müjdeyi Sneijder’a de verdiği öğrenildi. Usta oyuncunun, kardeşinin de Florya’da olacak olmasından dolayı çok mutlu olduğu ve Albayrak’a teşekkür ettiği bildirildi.

URFA’NIN KAPISINDAN DÖNDÜ

Rodney’in ismi son dönemde sıkça Türk takımlarıyla anıldı... Yaz döneminde PTT 1. Lig ekibi Şanlıurfa’yla görüşen ve iki yıllık ön sözleşmeye imza atan Hollandalı oyuncu, son anda gitmekten vazgeçmişti. Rodney, “Görüştüğüm takımlardan biri Suriye ’ye yakındı. Ancak gelişimim için Hollanda’da kalmam çok daha iyi” demişti. Rodney, Kayseri Erciyes’le de görüşmüş ancak anlmaşma sağlanamamıştı.

Sneijder, Manchester United'ı pişman etti!