Sneijder'in menajerinden şok sözler!

Sneijder'in menajerinden şok sözler!
Sneijder'in menajerinden şok sözler!
Sarı-kırmızılı takımın yıldız futbolcusu Guido Albers, Hollanda basınına çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Kasımpaşa maçında yedek kalan Wesley Sneijder için menajerinden flaş açıklamalar geldi. Yıldız futbolcunun menajeri Guido Albers, teknik direktör Cesare Prandelli'yi hedef aldı.

Galatasaray'dan Sneijder açıklaması

Transfer iddialarıyla ilgili Hollanda basınına konuşan menajer Albers, "Wesley'nin tek amacı Galatasaray’ın ligde 4. yıldızı kazanması ve Avrupa ’da ilerlemesi. Son maçtaki yedeklik Sneijder'i fazlasıyla üzdü, çünkü şu anda fit durumda. Wesley 2016 yılına kadar Galatasaray'da kalacak. Sözümüzün arkasındayız. 20 milyon Euro 'luk teklif getirirse Ocak ayında transfer olabileceğimiz iddiası var. Ama bunu ortaya koyan İtalyan menajer Fabricio" dedi. 

"BU BİR REZİLLİK"

Prandelli'nin sadece İtalyanca bilmesini eleştiren Albers, "Fabricio 'Sneijder, ABD ’ye gitmek ister mi?’ diye sordu. ‘Hayır ’ dedim. Bu delilik. Onu yedek bırakıp göndermeye çalışmak doğru bir yöntem değil. Prandelli sadece İtalyanca konuşabiliyor. Oyuncular ne yapacaklarını bilmiyorlar. Bu bir rezillik. Aslında takımda sorun yok. Galatasaray'ın uluslararası tecrübeye sahip, çok dil bilen bir hoca ihtiyacı var. Wesley takımı çok seviyor. Yeni başarılar yaşamak istiyor" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da köstebek aranıyor!