Sneijder'in talipleri artıyor

Sneijder'in talipleri artıyor
Sneijder'in talipleri artıyor
Galatasaray'ın yıldızı Sneijder, Dünya Kupası'ndaki performansı ile Avrupa kulüplerinin transfer listesine girdi. Chelsea, Manchester, Monaco ve Atletico, Hollandalı futbolcuyu kadrosuna katmak istiyor.

Kulüp Başkan Ünal Aysal, daha önce yaptığı açıklamada, Wesley Sneijder'in bonservis ücretini 20 milyon euro olarak belirlemişti. Hollandalı futbolcunun 2014 Dünya Kupası’nda ortaya koyduğu performansın giderek yükselmesi, yıldız oyuncuyu transfer etmek isteyen kulüplerin artmasına sebep oldu. Turnuva sonrası Sneijder'e talip olan takımlar, Galatasaray ile pazarlık masasına oturacak.

Beşiktaş'ta Mitroglou skandalı!


Sarı-kırmızılı kulüp, 7.5 milyon euro'ya Inter'den aldığı '10 numara'dan kazanacağı parayla transfer çalışmalarına yön verecek. Bütçesini 12 milyon euro olarak belirleyen Galatasaray, yabancı kuralından dolayı elden çıkaracağı isimlerden iyi bir gelir elde etmeyi amaçlıyor.

Sneijder, kendisiyle ilgilenen kulüpler olduğunu bildiğini ancak Galatasaray'da mutlu olduğunu açıklamıştı. Hollanda Milli Takım Teknik Direktörü Van Gaal'in, turnuva sonrası Manchester United'ın başına geçecek olması ise Sneijder'in İngiltere'ye transfer olacağı iddialarını güçlendiriyor. (NTV Spor)  

Beşiktaş'a dava açtılar!