Sneijder'in villasına polis baskını!

Sneijder'in villasına polis baskını!
Sneijder'in villasına polis baskını!
Hollandalı yıldız Wesley Sneijder, büyük bir şokla sarsıldı. Polis gelen ihbar sonrası Galatasaraylı oyuncunun evini basıp, uyuşturucu aradı.

Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder'in, Hollanda 'nın Utrecht kenti yakınlarındaki Vleuten'da bulunan villasına polis baskını yapıldı.

Hollanda medyasında yer alan haberde, baskının geçen hafta cuma günü gerçekleştiği belirtildi. Savcılık olayla ilgili açıklamada bulunmazken, medyadaki haberlerde, polisin uyuşturucu şüphesiyle baskın düzenlediği ileri sürüldü.

Sneijder'in eşi ve menajeri, aramada herhangi bir suç unsuruna rastlanmadığını açıklarken, Hollandalı yıldızın baskınla ilgili tazminat davası açmayı düşündüğü belirtildi.

TAZMİNAT DAVASI AÇIYORLAR

Sneijder ile Yolanthe'nin avukatlarına talimat verdikleri ve çeşitli tazminat davaları açılması için başvuruda bulundukları ifade edildi. Yolanthe Cabau'nun önümüzdeki günlerde Hollanda'ya giderek, yetki verdikleri hukuk bürosunun avukatlarıyla bir araya geleceği öğrenildi. Yaşanan baskın Hollanda'da da gündem haline geldi.