'Sneijder'ın yedek bırakılmasını Galatasaray yönetimi istedi'

'Sneijder'ın yedek bırakılmasını Galatasaray yönetimi istedi'
'Sneijder'ın yedek bırakılmasını Galatasaray yönetimi istedi'
Galatasaraylı Wesley Sneijder'ın menajeri Guido Albers'ın, Hollandalı futbolcunun Kasımpaşa maçında, teknik direktör Prandelli tarafından değil, yönetim kararıyla yedek kaldığını iddia etti.

Galatasaray 'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'ın menajeri Guido Albers, gündem yaratan açıklamalarına devam ediyor.

Sporx'in haberine göre; yeni yöneticilerle Dortmund'da bir görüşme yaptıklarını anlatan Albers, "Yeni genel menajer ile yemek yedik ve Wesley ile devam etmek istediklerini kaydetti. Daha önce de sözleşme uzatmak için birkaç kez görüşmelerde bulunmuştuk. Ancak bu gerçekleşmedi. Şu anda hislerim değişti, imzayı görene kadar onların gerçek düşüncesinden emin olamayacağım" dedi.

"ÖDEME İSTEDİK, YERİNİ KAYBETTİ"

Bir dönem yaşadıkları ödeme sıkıntısı ile ilgili konuşan menajer, "Ödeme istedik ve onlar da, Ağustos ve Eylül ayının maaşlarını ödediler. Ancak bu olayın sonrasında Sneijder takımdanki yerini kaybetti. Bu olay buna neden oldu" ifadelerini kullandı.

"WESLEY SNEIJDER'IN GELECEĞİ NE OLACAK, BİLMİYORUZ"

Sneijder'in Kasımpaşa mücadelesinde yedek kulübesinde başlamasını değerlendiren Albers, "Hocaya göre Sneijder'in oynamaması taktiksel bir karardı. Ancak çok açık ki, bu yukarıdan gelen bir talimattı. Şu anda, yeni başkan ve yeni genel menajer Wesley'nin kontratını 2019'a kadar uzatmak istiyor mu? Yoksa ocak ayında onu satacaklar mı, 2016'da bitecek olan sözleşmesini tamamlamayı mı düşünüyorlar? Bunları bilmiyoruz, göreceğiz" diyerek sözlerini noktaladı.