'Şoförün ağzından burnundan çok kan geldi'

'Şoförün ağzından burnundan çok kan geldi'
'Şoförün ağzından burnundan çok kan geldi'
Saldırı sırasında otobüste bulunan Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya "Şoför vuruldu. Serdar Kılıç frene bastı. Otobüsü durdurdu.Şoförün ağzından burnundan inanılmaz bir kan akıyordu" dedi.

RADİKAL- Saldırı sırasında otobüste bulunan Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya ise olay anına ilişkin şunları söyledi: "Herkes mutlu şekilde stattan çıkıp ilerlerken büyük bir gürültüyle sol taraftan cam patladı. Güvenlik arkadaşımıza kemaraman arkadaşımıza cam parçaları isabet etti. Biz otobüsü durdurduk. Şoför vuruldu. Serdar Kılıç frene bastı. Otobüsü durdurdu. Hemen doktorumuz kendisine müdahale etti. Şoförün ağzından burnundan inanılmaz bir kan akıyordu. Hemen polis aracıyla hastaneye götürdüler. Allah yardımcısı olsun. Böyle bir rezalet olamaz. Nerelerde maç yaptık, yurtdışında en zorlu şartlarda maç yaptık. Şoktayım."

Saldırıda yaralanan şoför Ufuk Karın

GÜVENLİK ŞEFİ FACİAYI ÖNLEDİ 

Fenerbahçe Güvenlik Şefi Serdar Kılıç da yaptığı açıklamada, şoförün vurulma anını görür görmez frene bastığını eğer bunu yapmasaydı otobüsün viyadükten şarampole doğru uçacağını söyledi.

HALA İNANAMIYORUM

Fenerbahçeli Bekir İrtegün'ün saldırı sonrası attığı tweet, olayın ne kadar ciddi olduğunu ortaya koydu. Kurşunlar sadece şoföre işaret ederken futbolcu Bekir İrtegün olayın ardından bir tweet attı.

 


  http://www.radikal.com.tr/132874113287411

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  KARADENİZDE YAPILACAK MAÇLAR 2 YIL SÜRE İLE İPTAL EDİLMELİ - m.rozbilen

  Barbarca ve kabul edilemez bir eylem. Dünya kamuouyundaki itibarımız yerle bir edildi. Şoför kardeşime ve Fenerbahçe camiasına geçmişolsun dileklerimi sunuyorum. Bu eylem'in Güneydoğuda mesela Diyarbakırda geçtiğini düşünelim. Ne vatan hainlikleri , ne PKK'lıkları ne canilikleri kalırdı. Trabzon spor olayı kınamakla sorumluluktan kurtulamaz. Zira bu tohumları bizzati yöneticileri attı zamanında. Bana kalırsa Ligler tatil ya da erteleneceğine Karadenizde yapılacak bütün maçları 2 yıl süre ile iptal edin. Bak bakalım kurşun sıkan oluyor mu?