Şok: Kemal üç hafta yok

Ümit Milli Takımın Almanya ile oynadığı karşılaşmada sakatlığı nükseden Fenerbahçeli Kemal'in arka adalesinde yırtık olduğu ve en az üç hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

İSTANBUL - Ümit Milli Takımın Almanya ile oynadığı karşılaşmada sakatlığı nükseden Fenerbahçeli Kemal'in arka adalesinde yırtık olduğu ve en az üç hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı. MR'ı çekilen Kemal'in durumunun ciddi olduğu belirtilirken, Beşiktaş derbisine de yetişmesinin zor olduğu kaydedildi.
Teknik direktör Christoph Daum, İstanbul'da dün yaşanan iki patlama nedeniyle çok üzgün olduğunu söylerken, oyuncularına da moral vermeye çalıştı: "Gerçekten korkunç bir olay. Ama hayat devam ediyor."
Sarı-Lacivertli takımda Samsunspor maçı öncesi kalede sorun yaşanıyor. Almanya'dan son dakika yediği golle adeta yıkılan ve hayli moralsiz olduğu gözlenen Volkan'ın yerine kaleci Recep'in görev yapması bekleniyor. Ancak Recep'in de sakatlıktan yeni çıkması Fenerbahçee Teknik Direktörü Daum'u endişelendiriyor. Recep, Alman hocayla bir görüşme yaparak, "Sakatlığım tamamen geçti ve oynayabilecek duruma geldim. Görev verirseniz sizi mahçup etmem" dedi. (Spor Servisi)