Solbakken'in ilginç Mancini anısı

Solbakken'in ilginç Mancini anısı
Solbakken'in ilginç Mancini anısı
Kopenhag Teknik Direktörü Solbakken, Galatasaray ile oynayacakları kritik karşılaşma öncesi Türk Telekom Arena'da basın toplantısı düzenledi.

Stale Solbakken,kendi oyunlarını sahaya yansıtmak istediklerini belirterek, "Maçın ilk 20-25 dakikası çok zor olacaktır. Eğer istediklerimizi yapabilirsek kazanabiliriz. Bireysel olarak tecrübelerini sahaya yansıtacak oyuncularımız var. Tabii ki Galatasaray 'ın bizim karşımızda ne yapacağı da skoru belirleyecek" diye konuştu.

G.Saray'a gözdağı; En kötü üçüncü oluruz


Son maçlarda iyi oynamaya başladıklarını aktaran Norveçli teknik adam, "Son maçımızda takım iyi yolda olduğunu gösterdi. Daha iyi olmaya çalışıyoruz. Yarın oyunumuzu herkes görecek. Sınırlarımızı biliyoruz. Galatasaray karşısında şok geçireceğimizi sanmıyorum" dedi.

MANCINI'YE ÖVGÜ

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini 'nin hayranı olduğunu vurgulayan Solbakken, "Ailece Manchester City taraftarıyız. Mancini, City'i çalıştırırken bir gün restoranda karşılaştık ve eşim kendisinden imza istedi. Biraz uğraştık ama sonunda rica edip aldık. Benim için iyi bir anıydı" şeklinde konuştu.

Sarı-kırmızılı takımın Mancini'iyi teknik direktörlük koltuğuna getirmesiyle iyi bir yaptığını kaydeden Norveçli çalıştırıcı, "Galatasaray geçen sezonki gibi değil. Çok iyi teknik direktörler de bazen değişebiliyor. Galatasaray, Mancini'yi getirerek iyi bir seçim yaptı. Her teknik adam bir takımı bu kadar kısa sürede düzeltemezdi diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Galatasaray ayağına mermi sıktı

Kopenhag maçı bilet fiyatları şaşırttı