Sollied değişiklik düşünmüyor

Sollied değişiklik düşünmüyor
Sollied değişiklik düşünmüyor
Elazığspor Teknik Direktörü Sollied, sahalarında oynayacakları Torku Konyaspor maçı ile ilgili konuştu.

Şahismail GEZİCİ / ELAZIĞ (DHA) - Trond Sollied, Elazığspor Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Hafta boyunca tam kadro çalıştıklarını belirten Sollied, tüm oyuncularının atrenmanda yer aldığını hatırlatarak, "Bu iyi olan bir durum. Takıma yeni katılan futbolcularımız var. Onlar, maç eksikleri olduğu için tam istediğimiz konumda değiller. Yeni transferlerimizi eksikleri olmasına rağmen, oynatırsak sakatlık durumunu göz önünde bulundurmamız lazım. Şu anda kadroda değişiklik yapacağımızı düşünmüyorum. Son antrenmandan sonra futbolcularımızın durumuna bakacağız. Ona göre seçimimizi değiştirebiliriz" dedi.

Torku Konyaspor'un da bu yıl Süper Lig 'e çıkan yeni ve iyi bir ekip olduğunu hatırlatan Sollied, "Biz işimizi ciddiye alacağız. İnşallah Kayseri'de ilk yarıda oynadığımız performansı, bu maçın 90 dakikasına yayabiliriz. Maçın analizini aşağı yukarı yaptık. Takımımda eksik veya sakat oyuncu yok. Maç cezalısı da yok. O yüzden mutluyuz" ifadelerini kullandı.