Soma için saygı duruşu

Soma için saygı duruşu
Soma için saygı duruşu
Antalyaspor ile Pazar günü oynanacak maçın hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da futbolcular, idman sonrası Soma'daki yaşanan maden kazasında vefat eden işçiler için saygı duruşunda bulundu.

TRABZON - Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, Teknik Sorumlu Hami Mandıralı yönetiminde yapılan antrenmana izinli olan Onur Kıvrak ile izin alarak ülkesine giden Sol Bamba, sakatlıkları nedeniyle salonda çalışan Jose Bosingwa, Paulo Henrique, Marc Janko ve Aykut Demir katılmadı. Hafif sakatlığı bulunan Özer Hurmacı ise takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Ancak ağrıları devam eden Özer, antrenmanın ardından hastaneye MR çekilmeye gitti. Aykut'un Antalyaspor maçına yetişme ihtimalinin düşük olduğu, Özer'in ise durumunun belirsizliğini koruduğu bilgisi verildi.

MADENCİLER İÇİN SAYGI DURUŞU

İzinsiz olarak ülkesine giden Florent Malouda ve kadro dışı bırakılan Gustavo Colman'ın da olmayışı nedeniyle 8 eksikle çalışan Trabzonsporlu futbolcular, koşunun ardından pilates topuyla egzersiz yaptı. İdman, yarı sahada yapılan çift kale maçla tamamlandı. Bordo-mavililer, antrenmanın ardından ise orta sahada toplanarak Soma'daki maden kazasında vefat eden işçiler için bir dakikalık saygı duruşunda bulundu.

DİYARBAKIR 'DAN BU KEZ BÜYÜKLER GELDİ

Diyarbakır'ın Çınar ilçesine tamamı Trabzonspor taraftarı olan 120 hale Bağacık köyünde 15 öğrenciden sonra bu kez de 45 kişilik yetişkinlerden oluşan bir grup, Trabzon'a geldi. Trabzon Sanayici ve Girişimci İş Adamları Derneği'nin katkılarıyla Trabzon'a getirilen 45 kişi, kulübü ziyaret ettikten sonra takımın antrenmanını izledi. Bordo-mavili futbolcularla fotoğraf çekilen grup, teknik sorumlu Hami Mandıralı'yla da bir süre sohbet etti. Bu sırada Diyarbakırlı bir Trabzonspor taraftarı Olcan Adın'ın yanına giderek, “Takımda kalmanı çok istiyoruz.” dedi. (CİHAN)