'Son karar' bugün

'Son karar' bugün
'Son karar' bugün
Fenerbahçe teknik direktörlüğünden istifa eden ancak geri dönmesi istenen Aykut Kocaman, dün yönetimle görüştü. Kesin karar bugün açıklanacak.

Fenerbahçe teknik direktörlüğünden istifa eden ancak daha sonra oluşan baskılar karşısında kararını gözden geçireceğinin sinyallerini veren Aykut Kocaman, kesin kararını bugün açıklayacak.
Geçen cumartesi günü Kardemir Karabükspor’a Kadıköy’de 3-1 kaybedilen maçın ardından, artık kendisinde yeterli gücü bulamadığını vurgulayarak görevini bıraktığını açıklayan Kocaman, dün öğleden sonra sürpriz bir şekilde kulübe giderek başkan Aziz Yıldırım ve bazı yöneticilerle biraraya geldi. Yaklaşık üç saat süren toplantıdan sonra herhangi bir açıklama yapılmadı. Lig TV’nin haberine göre bugün saat 16.00’da yapılacak toplantının ardından nihai karar açıklanacak.

Şener’i şikâyet etti

Fenerbahçe, derbide hakeme yönelik davranışlarından ötürü 11 maç ceza alan Meireles hakkında ırkçı açıklamalar yaptığı gerekçesiyle Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’i TFF’ye şikâyet etti. Şener, Miereles için “Adamın saçının stiline, kolundaki dövmelere baktığınız zaman o hareketin ne olduğunu daha iyi bilirsiniz” demişti. Öte yandan Fenerbahçe, yaptığı başvurular sonucunda RTÜK’ün, Telegol ve Beyaz Futbol programlarına uyarı ve para cezası verildiğini ayrıca Sportürk ve Beyaz Futbol programları için yeni şikâyetlerde bulunulduğu belirtildi.

Zokora’ya takipsizlik

Geçen sezon oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe maçında Emre Belözoğlu’na attığı tekme nedeniyle hakkında ‘kasten adam yaralama’ iddiasıyla soruşturma açılan Zokora için takipsizlik kararı çıktı.