Son şampiyon hazır kıta

İddaa'da artık 'baba' ligler zamanı. Bundesliga, Premier Lig ve Turkcell Süper Lig'de heyecan başlıyor. İlk haftalar büyük sürprizlere gebe. Elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışayım.
Haber: BENER ONAR / Arşivi

İddaa'da artık 'baba' ligler zamanı. Bundesliga, Premier Lig ve Turkcell Süper Lig'de heyecan başlıyor. İlk haftalar büyük sürprizlere gebe. Elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışayım.
Cuma gününün en önemli karşılaşması, 2006-07'nin Almanya şampiyonu Stuttgart'la lig ikincisi Schalke arasında. Stuttgart kadrosunu korurken Ciprian Marica gibi çok önemli bir yıldız adayını transfer etti. Almanya'da yılın oyuncusu seçilen Gomez'in yokluğunda Romen oyuncu önemli işler yapmak zorunda. Schalke ise Lincoln'ü ve Hamit Altıntop'u çok arayacak. Stuttgart galibiyetle açılışı yapacak gibi geliyor bana.


Büyütmek için tıklayınız

Premier Lig'de Aston Villa-Liverpool karşılaşmasına dikkat çekerim. İlk haftalarda büyük takımlara güvenmek klasik bir bahisçi refleksidir. Gönlüm elbette bu sene kupanın Merseyside'a gitmesinde. Lakin Rafa Benitez'in hücum hattına bir araba dolusu adam alması uyum sorununu da beraberinde getirdi. Villa'da Reo-Coker gibi genç bir yıldız orta sahaya büyük katkı yapacak. Villa geçen sezona iyi bir giriş yapmıştı. Bu maçta beraberlik ihtimali yüksek.
Turkcell Süper Lig'de ilk haftanın sürpriz adayları arasında Bursaspor'u görüyorum. Hazırlık maçlarında parlak sonuçlar almadılar. Ancak Bülent Korkmaz 'rekabetçi' ortamların adamıdır. Ev sahibi Denizlispor'un içinde bulunduğu mali durum da pek parlak değil. '0'dan da '2'den de iyi para kazanabilirsiniz.
"Marsilya takıntısından vazgeçtim" demiştim. Onlara son bir şans daha vermek lazım. 1.50'lik oranıyla Rennes önünde cezbediciler. Kuponu böylece tamamlamış oldum. Herkese bol şans.
Düzeltme: Geçen salı günü "1'e 12 kazandırdık" şeklinde duyurduğumuz kuponda Milan-PSV maçı '1' değil '0' bitmiş. Bizi uyaran Eşref Ergüzel ve Gencer Aydar'a çok teşekkür ederiz. Haliyle bu iki okuyucumuz da dahil herkesten özür dileriz.