Song herkesten özür diledi

Süper Lig'de geride kalan haftada Gaziantepspor'la oynanan maç esnasında teknik direktör Erik Gerets'le tartışan Galatasaray'ın Kamerunlu savunmacısı Rigobert Song gerek Gerets, gerekse takım arkadaşlarından özür diledi.

İSTANBUL - Süper Lig'de geride kalan haftada Gaziantepspor'la oynanan maç esnasında teknik direktör Erik Gerets'le tartışan Galatasaray'ın Kamerunlu savunmacısı Rigobert Song gerek Gerets, gerekse takım arkadaşlarından özür diledi. Kamerunlu oyuncu, Sarı-Kırmızılı kulübün internet sitesinde yer alan ve Gaziantepspor maçı sonrası Galatasaray TV'ye yaptığı belirtilen açıklamasında, "Gerets'ten ve takım arkadaşlarımdan özür diliyorum" dedi.
Yaşanan olaydan duyduğu üzüntüyü dile getiren Song, "Bilirsiniz, maçlarda kendini kontrol etmek zordur. Gerets çok iyi bir insan. Beni çok seviyor. Ben de onu çok seviyorum. Oluşan bu durum için çok üzgünüm. O maçta olanlardan dolayı kendisinden özür dilerim. Tüm taraftarlarımızdan da çok özür diliyorum. Takımda görevimi yapmak için her zaman hazırım. Gerets, bizim hocamız. Oyuncularla konuşma ihtiyacı hisseder. Bu onun işi. Oyunculara ne yapacaklarını söyler. Kontrolümü kaybettim. Stresten dolayı bu oldu. Gerçekten çok üzgünüm. Tekrar tekrar özür diliyorum" diye konuştu.
Song, Fenerbahçe'yle aralarındaki yedi puanlık farkın iki maçta kapatılabileceğini, daha çok maç olduğunu da sözlerine ekledi.
(Spor Servisi)