Sonunda taraftar da terk etti

Tarihinin en başarısız sezonlarından birini yaşayan Fenerbahçe'yi sonunda muhteşem taraftarı da yalnız bıraktı. 52 bin kişilik Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan mücadeleyi yaklaşık 15 bin dolayında Sarı-Lacivertli taraftar izledi.

  • Tarihinin en başarısız sezonlarından birini yaşayan Fenerbahçe'yi sonunda muhteşem taraftarı da yalnız bıraktı. 52 bin kişilik Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan mücadeleyi yaklaşık 15 bin dolayında Sarı-Lacivertli taraftar izledi.
  • Volkan, Rüştü'nün yokluğunda bu sezon ilk kez kaleyi korudu. Beşiktaş derbisinde kadroya alınmayan Ceyhun ve Hakan ilk onbirde sahaya çıktı. Sakatlıkları bulunan Ali Güneş ve Mirkoviç kadroda yer almadı. Rebrov, Steviç ve Besçasnıh karşılaşmaya yedekler arasında başladı. PAF ligindeki mücadeleyi Sarı-Lacivertliler 2-1 kazandı.
  • Transfer komitesi üyesi Murat Aşık, yeni teknik direktör arayışlarının sürdüğünü belirterek, "Yerli ve yabancı birkaç teknik adamla görüşmelirimizi sürdürmekteyiz. Şu ana kadar hepsinden olumlu yanıt aldık. İki hafta içinde yeni çalıştırıcıyı kesin olarak belirleyeceğiz" diye konuştu. Asbaşkan Atilla Kıyat, şube sorumlusu Sadettin Saran'ın istifasıyla ilgili olarak, "Teknik direktör seçiminde yönetim kurulunu etki altında bırakmamak için görevinden ayrıldığını düşünüyorum" dedi. Sadettin Saran maçı izlemeye gelmedi.
  • Fenerbahçe Kulübü'nün Yüksek Divan Kurulu olağan toplantısında, kulübün 54 milyon 529 bin dolar borcunun olduğunu açıklandı. Bu borç rakamı içinde Arjantinli futbolcu Ariel Ortega'ya yapılan ödemelerin bulunmadığı belirtildi. Ayrıca Fenerium mağazalarındaki 2003'ün ilk üç ayında 1.6 trilyonluk satış yapıldığı kaydedildi.