'Sorunumuz gol yollarında'

Göreve geldiği günden bu yana savunmada sıkıntı yaşadıklarını söyleyen Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, bu kez sorunu gol yolları olarak belirledi.

TRABZON - Göreve geldiği günden bu yana savunmada sıkıntı yaşadıklarını söyleyen Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, bu kez sorunu gol yolları olarak belirledi. Tecrübeli teknik adam hakem kararlarını üstü kapalı biçimde eleştirerek "Son iki maçta hakemler çok rahat kart çıkarıyorlar. Bugün son 25 dakikalık bölümde pozisyonlar da bulduk. En kısa sürede bunu da aşıp iyi bir Trabzonspor izlettirmek istiyoruz" diye konuştu.
Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise artık Galatasaray maçına odaklandıklarını belirterek maçı şu sözlerle değerlendirdi: "İyi mücadele ettik. Maçı kazanmak için pozisyonlar bulduk. Penaltı pozisyonum bunun içine koymuyorum. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Üst düzeyde mücadele verdiler. Kazanmak için her şeyi yaptılar. Her şeye rağmen Trabzonspor karşısında alınan bir puan gelecek adına bizi umutlandırdı. Puandan çok ortaya konan oyun ve futbolcuların anlayışı bizi mutlu etti."
(Spor Servisi)