Sosa ve Opare taraftara hayran

Sosa ve Opare taraftara hayran
Sosa ve Opare taraftara hayran
Beşiktaş futbolcuları Daniel Opare ile Jose Sosa, siyah-beyazlı taraftarlara övgüler yağdırdı.

İSTANBUL - Daniel Opare ile Jose Sosa, Beşiktaş ve Yavru Kartal dergilerinin Nisan ayı sayılarında yer alan röportajlarında Beşiktaş taraftarlarının takıma büyük katkı yaptıklarını ifade ettiler.

Ganalı futbolcu Opare, siyah-beyazlı taraftarların futbolcuları ateşlediğini kaydederek, "Taraftarlarımız şunu iyi bilsinler ki desteklerini esirgemedikleri zaman , arkamızda durup varlıklarını hissettirdikleri anlarda gerçekten itici bir güç olarak bizi ateşliyorlar. Sadece kendim için söylemiyorum, tüm takım arkadaşlarım için geçerlidir; hissettirdikleri sevgi sahada bizleri daha da motive ediyor ve daha iyi oynamamızı sağlıyor. Bu yüzden kendilerine çok teşekkür ediyorum" değerlendirmesinde bulundu.

"Nerelisin?" sorusuna, giydiği 44 numaralı forma sebebiyle "Malatyalıyım" diye esprili cevap veren Opare, röportajında kısaca şunları kaydetti:
"Eğer sahada olursam, mutlu olursam benim için ne adaptasyon sorunu ne de performans sorunu gündeme gelecektir; çıkar ve topumu oynarım. Beşiktaş gibi büyük bir takımda forma şansı bulmaktan dolayı da çok mutluyum. Futbolda geçmiş yoktur. Dün geride kalır. Futbolda yarın ne yapacağınız daha önemli. Taraftarın beklentisinin çok büyük olacağı belli. Benim de bu aşamadan sonra tek yapmam gereken standardımı yükseltmek. Benim için yapmam gereken tek şey takımımın galip gelmesi için çabalamaktır"

SOSA: RAKİPLERİMİZ DE BÜYÜLENİYOR

Beşiktaş'ın Arjantinli futbolcusu Jose Sosa, Yavru Kartal Dergisi'nde yer alan röportajında siyah-beyazlı taraftarlardan büyülendiğini belirtti.

Sosa, Çarşı Grubu'nun da takımı iyi desteklediğini belirterek, "Çarşı muhteşem. Stadımız bittikten sonra onları görmek için çok hevesliyim. Olimpiyat Stadı'nda oynadığımız Avrupa maçlarında sanıyorum ki Vodafone Arena'nın bir provası yapıldı. Seyirciden büyülendim. Sadece biz değil, rakiplerimiz de büyüleniyor. Dolmabahçe'de nasıl olacak gerçekten çok merak ediyorum. Düşünmesi bile heyecan veriyor" ifadelerini kullandı. (AA)