Sosyal medyada Yılmaz Vural seferberliği!

Sosyal medyada Yılmaz Vural seferberliği!
Sosyal medyada Yılmaz Vural seferberliği!
Milli takımın son dönemlerde sergilediği kötü performansın ardından Abdullah Avcı'nın yerine gelecek isim tartışma konusu oldu. Taraftarın kalbinde ise tek isim var: Yılmaz Vural

Radikal.com.tr - Abdullah Avcı yönetimindeki milli takımın son dönemlerde gösterdiği başarısız performanslar, kırmızı-beyaz renklere gönül veren taraftarları da çileden çıkardı. Bu doğrultuda "Yılmaz Vural Milli Takıma" adı altında bir kampanya başlatan futbol aşıkları, ünlü hocanın milli takımın başına geçmesi için taleplerini dile getirmeye devam ediyor.

YILMAZ VURAL MİLLİ TAKIMA

Sosyal medya ve spor forumlarında günün konusu hiç şüphesiz Yılmaz Vural. Özellikle Twitter'da Abdullah Avcı'nın görevi bırakması yönünde birkaç gündür devam eden tepkiler gün içerisinde zirve yaptı. #yilmazvuralmillitakima adıyla başlatılan hashtag'in zirve yaptığı Twitter'a ek olarak açılan bir internet sitesinden de Yılmaz Vural'ın milli takımın başına geçmesi için kampanya yürütülüyor. Yilmazvuralmillitakima.com adresinde ikamet eden sitede; "Büyük hoca, güzel insan Yılmaz Vural'ı artık milli takım teknikdirektörü olarak görmek istiyoruz... Tek amacımız Yılmaz Vural'ı milli takımın başında görmektir, desteğinizi esirgemeyin." mesajı dikkat çekiyor.

TERİM, DENİZLİ VE KOCAMAN DA ADAYLAR ARASINDA

Milli takım için Federasyon yetkililerinin Mustafa Denizli, Fatih Terim ve Aykut Kocaman ile görüşme yapacağı Yılmaz Vural'ın da adaylar arasında yer aldığı ifade edildi.

İşte Yılmaz Vural'ı milli takımın başında görmek isteyen taraftarların paylaştığı mesajlar:

- Büyük hoca, güzel insan Yılmaz Vural'ı milli takım teknik direktörü olarak görmek istiyoruz. #yilmazvuralmillitakima

- Yılmaz Vural gibi hırslı bir hocanın Milli Takımı ateşleyerek, istenilen seviyeye ulaştırabileceğini düşünüyorum. #YılmazVuralmillitakıma

- YILMAZ VURAL milli takima artik bu deneyimden yararlanmak lazim. guclu bir yardimci ekip ile

- Milli takımı Abdullah Avcı'dan daha kötü yönetebilecek kimse yoktur. O yüzden #yilmazvuralmillitakima Yeter artık söz Yılmaz Vural'ın !!!

- Yılmaz Vural'ın küme düşüremeyeceği tek takım milli takım olduğu için #yilmazvuralmillitakima