Şota: Aman Allah korusun!

Şota: Aman Allah korusun!
Şota: Aman Allah korusun!
Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze, bu akşam karşılaşacakları Galatasaray'ın, 1 ayda 12 gol yediğinin hatırlatılması üzerine bu tepkiyi verdi.

Sarı-kırmızılı takımın teknik patronu Cesare Prandelli’ye sahip çıkan Şota Arveladze, " Galatasaray liderin sadece 1 puan gerisinde, ayrıca lig uzun bir maraton. Medyanın yarattığı bu baskı niye?" ifadelerini kullandı.

Kasımpaşa'ya kupa şoku: 3-1


Hafta içindeki Türkiye Kupası mücadelesinde farklı oyunculara görev verdiğini hatırlatan Gürcü hoca, "Maçın cuma günü oynanması bizim için iyi olmadı. Çünkü hazırlanmak için az süremiz vardı. Yine de iyi bir maç bekliyorum. Açık oynayan iki takım karşı karşıya gelecek. Güzel bir statta, güzel bir atmosferde mücadele vereceğiz" dedi.

Kendine has üslubuyla medyaya sitemde bulunan Şota, "Galatasaray maçı öncesi medya bizim de bu ligde oynadığımızı hatırladı ve oyuncularımla söyleşiler yaptı. Futbolcularım için iyi bir deneyim oldu" şeklinde konuştu.

Kaşımpaşa'nın başarılı hocası, "Medyaya sitem edip, Prandelli’ye sahip çıkıyorsunuz. Peki sizin takım 1 ayda 12 gol yese ne yapardınız?" sorusuna "Aman Allah korusun" yanıtını verdi.

Prandelli'nin Chedjou kumarı!