Şota Arveladze: Ayvayı yersin!

Şota Arveladze: Ayvayı yersin!
Şota Arveladze: Ayvayı yersin!
Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, 19 Eylül Cumartesi günü Galatasaray ile oynayacakları maç hakkında çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Basın mensuplarıyla sohbet toplantısı yapan Şota Arveladze, soruları yanıtlarken, her zamanki gibi esprileriyle güldürdü.

Gürcü teknik adam, "Şampiyonluk havası bu camiada her zaman var. Bazen uyuyorlar, bazen erken kalkıyorlar, şu an ne durumdayız henüz çözemedim. Bizim görevimiz taraftarı havaya sokmak ama tersi olursa daha güçlü oluruz. Olması gereken birbirimizi havaya sokmak. Ben Trabzonspor 'un şampiyon olacağına inanıyorum. Bugün olmasa da yarın kesin. Elimizden geleni yapacağız. Umarım sonu şampiyonluk olacak. Yedek oyuncular gol olduğunda benden önce sahaya fırlıyorlarsa o takımın başarısı kesindir. Kariyerimde Sovyet Ligi gol krallığı bile kazandım ama benim kazandığım en büyük şey Trabzonluların sevgisidir" dedi.

BURAK VE SNEIJDER UYARISI

Galatasaray ile oynayacakları maça ilişkin ise Arveladze, "Burak Yılmaz ve Wesley Sneijder, yeni oyuncular değiller. Ben demesem bile oyuncularımın bu isimlere önlem almaları lazım. Burak, Sneijder gibi oyuncular serbest bırakılmaz, pres altında tutmalıyız. Onları serbest bırakırsan ayvayı yersin" ifadelerini kullandı.