Şota Arveladze'den Galatasaray uyarısı

Şota Arveladze'den Galatasaray uyarısı
Şota Arveladze'den Galatasaray uyarısı
Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, hafta sonunda karşılarında lige iyi başlayamayan bir Galatasaray'ın olacağını ancak bu rakiplerine karşı her maçtan daha fazla konsantrasyonları olması gerektiğini söyledi.

TRABZON - Şota Arveladze, kulüp sportif direktörü Süleyman Hurma ile bir otelde basın mensuplarıyla bir araya gelerek sohbet etti.

Sohbet öncesi Galatasaray maçına ilişkin düşüncelerini açıklayan Gürcü teknik adam, "Bizim istediğimiz her maçta 3 puan. Tabii ki rakiplerin isimleri değişiyor, kalitesi değişiyor ama her maç çok zordur. Karşımızda belki lige iyi başlayamayan bir Galatasaray var ama direkt bizim rakibimiz. Onun için bu maçta, her maçtan daha fazla konsantrasyon isterim. Tabi bu maçın sonucu Galatasaray açısından puan olarak, bizim için de gidişatın devamı açısından önemli olacak" dedi.

Arveladze, karşılaşmanın önemini herkesin bildiğini ifade ederek, "Ne kadar önemli olduğunu hem futbolcular hem şehir biliyor. Bu fırsatı kaçırmayayım, taraftara da çağrıda bulunayım; taraftarı da bu maça bekliyorum" diye konuştu.

Ligin ilk 4 haftasında topladıkları 10 puanla ilgili olarak da Arveladze, şunları kaydetti:
"Puan olarak bir şey hesaplamıyordum ama iyi başlangıç tabii ki düşünüyordum. Güçlü başlangıç istiyordum. Daha iyi ve daha fazla gol atmasını düşünüyordum takımın. Futbol daha iyi olsun diye düşünüyordum ama onlar da yolda. Dördüncü hafta bitti, daha lig yeni başladı. 30 hafta iyi bir heyecan bekliyor bizi. Biz de istediklerimizin olmasını bekleyerek, bunu bekleyerek her hafta farklı bir maçı karşılayacağız." (AA)


  ETİKETLER:

  Galatasaray

  ,

  Futbol

  ,

  TRABZON

  ,

  Sohbet

  ,

  Lig

  ,

  gol

  ,

  maç

  ,

  Kulüp