Şota'dan Galatasaray'a Barış mesajı

Şota'dan Galatasaray'a Barış mesajı
Şota'dan Galatasaray'a Barış mesajı
Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze, Galatasaray'ın transfer listesinde olduğu iddia edilen Barış Başdaş'la ilgili herhangi bir teklif almadıklarını söyledi.

"ŞU ANA KADAR TEKLİF YOK"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Şota Arveladze, "Bize resmi bir teklif gelmedi. Sözü bile edilmedi. Teklif gelirse ne olacağını, nasıl olacağını konuşuruz. Bugüne kadar ne resmi ne sözlü bir teklif aldık. Barış bizim için çok önemli bir oyuncu. Bu nedenle şu anda bu konunun konuşulması doğru değil" dedi.

ADEM BÜYÜK İDDİASI

Transferde ismi geçen bir diğer oyuncu Adem Büyük için de aynı şeylerin geçerli olduğunu belirten Gürcü teknik adam, "Teklif bile yokken bu konuda ne söylenebilir, bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE MAÇINDA HEDEF 3 PUAN

Fenerbahçe maçıyla ilgili değerlendirmede bulunan Arveladze, "Bizim her maçta hedefimiz 3 puandır. Barış dışında eksiğimiz yok. Sakatlıktan tam olarak çıkmadı. Fenerbahçe maçında temel hedefimiz galibiyet . Rakibin eksikleri olabilir, ama bunun alternatiflere de var. Fenerbahçe zengin bir kadroya sahip. Bu konuda sorun yaşamazlar" şeklinde konuştu.


  ETİKETLER:

  Fenerbahçe

  ,

  Galibiyet

  ,

  Zengin

  ,

  Resmi