Sow: Gol atmak için savaşacağım

Sow: Gol atmak için savaşacağım
Sow: Gol atmak için savaşacağım
Fenerbahçeli futbolcu Moussa Sow, Pazar günü deplasmanda oynanacak Akhisar Belediyespor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe TV'ye konuşan Mouusa Sow, sezon içinde kaydedeceği gollerle takıma katkı sağlayacağını belirterek, Akhisar Belediyespor gibi zorlu bir takıma karşı en iyi şekilde mücadele edeceklerini söyledi.

Akhisar Belediyespor ile deplasmanda oynayacakları maçı değerlendiren yıldız golcünün açıklamaları şöyle:
"Zor bir karşılaşma olacak. Akhisar karşısında 3 puan alabilmek için her şeyimizi ortaya koyacağız. Fenerbahçe'nin her maçında en önemli şey 3 puanı alabilmektir. Biz de Akhisar Belediye karşısında iyi bir performans ortaya koyarak 3 puanın sahibi olmak için mücadele edeceğiz. Çok kapalı savunma anlayışıyla oynayan takımlara karşı pozisyon üretmek oldukça zor. Bir forvet oyuncusu olarak söylüyorum, maçların içinde topu kaleye gönderecek şekilde pozisyon alamadık. Bu anlamda başarılı olamadık ama zamanla ve çok çalışmayla bunun daha iyi olacağına inanıyorum. Biz, takım olarak kaliteli oyunculardan kuruluyuz ve bunu biliyoruz."

Sarı-lacivertli oyuncu, "Bu sezon da önümüzdeki haftadan itibaren gol ve goller kaydetmek için savaşacağım" diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:
"Sezona çok iyi başlayamıyor olabilirim ama daha sonradan işler iyi gidiyor diyebilirim. Benim istatistiklerime baktığımız zaman da bunu görebiliyoruz. Ben son derece fazla sayıda gol atabilen ve takımıma faydalı olabilen bir oyuncuyum. Sezona yavaş başlamış olabilirim ama bunun içinde birçok etken olduğunu düşünüyorum. Dediğim gibi daha sonradan gol ve goller kaydetmeye, istenilen seviyeye çıkmaya başlıyorum. Ben kendime güveniyorum ve inşallah bu sezon da çalışmamın karşılığını alıp, takımım için gollerimi kaydedeceğim." Mustafa AKIN (DHA)