Sow: Sadece Allah bilir

Sow: Sadece Allah bilir
Sow: Sadece Allah bilir
Fenerbahçe'nin golcü futbolcusu Moussa Sow, hakkında çıkan transfer haberleri hakkında konuştu.

"BAŞKANIMIZ İNŞALLAH CEZAEVİNE TEKRAR GİRMEK ZORUNDA KALMAZ"

Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'ın yaşadığı sıkıntılarla ilgili bir soru üzerine Moussa Sow, her şeye rağmen Yıldırım'ın kendilerinden desteğini eksik etmediğini belirterek, şunları söyledi:
"Başkanımızın sıkıntılı, kötü günler, geceler yaşadığını biliyoruz. Beraber yola devam etmek istiyoruz Bazı anlarda zor durumda olduğunun farkındayız. Tüm bunlara rağmen onun çok çok güçlü bir insan olduğunu düşünüyorum. Bu olanlardan sonra hala o dimdik ayakta. Cezaevindeyken bile her zaman bizimle olduğunu hissettirdi. Her zaman takımının başındaydı orada olsa bile. Fenerbahçe 'yi hiçbir zaman ihmal etmedi. Cezaevinden çıktıktan sonra da yanımıza geldi, bizle toplantılar yaptı. Her zaman bizimle destek oldu. Bizim sahaya odaklanmamızı sağladı. 'Endişelenmeyin, her zaman sizin yanınızda olacağım' dedi. Benim çok sevdiğim ve saygı duyduğum bir insan. İnşallah cezasının devamını çekmek zorunda kalmaz, cezaevine tekrar girmek zorunda kalmaz. Onun olabildiği kadar, yaşayabildiği, ömrü yettiği kadar Fenerbahçe başkanı olarak kalmasını arzu ediyorum. Bizim ona ihtiyacımız var. Beraber yolumuza devam etmek istiyoruz."

"HEP BİRLİKTE GÖECEĞİZ"

Sarı-lacivertli takımın golcü futbolcusu, "Hakkında transfer söylentileri var. Bu konu hakkında ne söylersin? sorusuna, "Neler olacağını göreceğiz. Şu anda Fenerbahçe ile kontratım var. Geleceğimi, hepimizin geleceğini, burada olan herkesin geleceğini Allah bilebilir. O yüzden Allah bilir. Sezon sonunda neler olacağını hep birlikte göreceğiz" yanıtını verdi.

Hedeflerini de anlatan Senegalli oyuncu, "Lille'den sonra Fenerbahçe'ye katıldığımda kendimi çok geliştirdiğimi düşünüyorum.Lille'deki şampiyonluktan sonra Fenerbahçe'de çok aşama kaydettim. Ben her zaman kendini geliştirme hedefi olan bir oyuncuyum.Her yüksek seviyede futbol oynayan oyuncu gibi her zaman kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Gidebileceğim en yüksek seviyeye kadar çıkmaya çalışıyorum. Şu anda 28 yaşındayım önümde hala bir kariyer var. Uzun bir kariyer var. Bu kariyer devam ettirip en yüksek noktaya gelmek istiyorum" ifadelerini kullandı. Uğur DEMİRKIRDI (DHA)