Sow: Tayyip Erdoğan, Türkiye için büyük şans

Sow: Tayyip Erdoğan, Türkiye için büyük şans
Sow: Tayyip Erdoğan, Türkiye için büyük şans
Fenerbahçe'nin yıldız golcüsü Moussa Sow, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın zaman zaman kendisini aradığını ve insanların Erdoğan'ı çok sevdiğini söyledi.

Fransa’da bulunan ve Dakar FM 94.5 radyosunun programına konuk olan Moussa Sow, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın hayranı olduğunu söyledi.

Aziz Yıldırım'ın Rıdvan Dilmen planı

Milli takım için Fransa'da bulunan yıldız golcü, "Edoğan çok iyi bir Fenerbahçeli. Futbolu da çok iyi biliyor. Attığım gollerden sonra zaman zaman beni mesaj atarak tebrik eder. Türkiye için büyük şans. İnsanlar kendisini çok seviyor" dedi.

"TÜRKİYE’DE IRKÇILIK YOK"

Moussa Sow, Süper Lig'deki şampiyonluk yarışını ise şöyle değerlendirdi:
"Bitime 9 maç kaldı. 9 maçı da kazanacak bir takım varsa o da Fenerbahçe. Daha önce üst üste maçlar kazanmıştık. Bu kez de yapabiliriz. Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne hazırlanıyoruz. O şarkıyı duymak için can atıyorum. Şampiyonlar Ligi'ne katılırsak hedeflerimiz çok büyük. Türkiye'de derimin rengi yüzünden hiç rahatsızlık duymadım. Kim 'Türkiye'de ırkçılık var' diyorsa, yalan söyler. Emmanuel Emenike olayının da ırkçılıkla ilgisi yok." (Akşam)

Fenerbahçe kalesini iyi savunuyor


  http://www.radikal.com.tr/132601813260181

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bence sus - user520303

  Türk vatandaşı olmayıp konuşma hakkını nerden buluyorsun merak ediyorum. Evet bize iyi gözle bakabilirsin ama erdoğanın yorumunu bize işlemeye çalışmamalısın. Fenerbahçeli olarak bu gibi yorumlardan rahatsız oluyorum