Sow'dan Galatasaray yorumu

Sow'dan Galatasaray yorumu
Sow'dan Galatasaray yorumu
Fenerbahçe'de teknik ekip ve futbolcular, yönetim kurulunun organizasyonunda öğle yemeğinde bir araya geldi.

Ali Rıza Yılmaz’ın ev sahipliğinde Ortaköy’deki Park Fora Restoran’da yenen yemeğin bir özelliği de Atatürk ’ün yatı Savarona’nın, restoranın hemen önünde demirli olmasıydı. Park Fora Restoran’ın sahibi Ali Rıza Yılmaz, Fenerbahçe ’yi mekanında ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyduğunu dile getirdi.

Yıldırım tarihe geçmek istiyor


SOW: SERİYİ SÜRDÜRMEK İSTİYORUZ

Yemekten önce basın mensuplarına açıklamalar yapan ve Savarona Yatı önünde poz veren Moussa Sow, "Buluşmak için çok güzel bir yerdeyiz, çok güzel bir atmosferdeyiz. Sonuçta burada deniz kıyısında, çok güzel bir manzaradayız, Atatürk’ün gemisinin önündeyiz. Böyle bir ortamdayız. Bu Fenerbahçeli oyuncular için çok güzel bir duygu. Buraya gelerek çok güzel bir hava yakaladık. Birlikte yemek yemeyi ve böyle yemekleri bir alışkanlık haline getirdik. Bu takım olabilmek için çok önemli" dedi.

Senegalli oyuncu, "Birkaç maçlık bir seri yakaladık, o seriye devam etmek istiyoruz. Kaybetmeme serimize devam edeceğiz. Sonuçta önümüzde birçok maç var, fakat ilk adım deplasmandaki Bursaspor maçı. Önemli bir maç fakat kişisel olarak belirtmem gerekirse, ligi iyi bir yerde bitirebilmek için her maç çok önemli" dedi.

Performansı hakkında ise Sow, "Allah'a şükür takıma katıldığımdan bu yana iyi bir performans gösterdiğimi düşünüyorum. Sonuçta benim sergilediğim performans takım arkadaşlarımın, kulübümün ve bana yardımcı olan herkesin sayesinde. Fenerbahçe’de bugüne kadar gösterdiğim performansı bundan sonra da göstermek istiyorum" dedi.

Aziz Yıldırım'a kötü haber


"HERKES GALATASARAY MAÇINI DÜŞÜNÜYOR AMA..."

Galatasaray maçından önce Bursaspor sınavına çıkacaklarını hatırlatan başarılı futbolcu, "Sonuçta herkes Galatasaray maçını düşünmeye başladı, ama o maç 2 hafta sonra. Önümüzde başka bir adım var ve biz o adımı atlamayacağız. Önce Bursa maçı var ve kendimizi Bursa maçına hazırlıyoruz" diye konuştu.

Gol sevinçlerinin, gol atıldığı andaki duyguları yansıttığını belirten Moussa Sow, Avrupa’da mücadele etmemeyi lig için bir avantaj olarak görüp görmediği yolundaki soruya ise "Bu bir avantaj mı bilmiyorum. Bizim tek bildiğimiz şey, konsantrasyonumuzu bu tarafa vereceğiz. Başka takımlara değil, biz kendi işimize yoğunlaşacağız" yanıtını verdi.

Sow, son haftalarda attığı gollerle dikkati çeken takım arkadaşı Emenike hakkında, "Son 2 maçta 3 gol attı. Emenike, sezon sonuna kadar bizim ihtiyacımız o olan çok kaliteli ve çok iyi bir oyuncu" ifadelerini kullandı.

'Fenerbahçe bizi ciddiye almazsa...'