Sporcunun zeki çevik ve seks yapmayanı makbul!

Sporcunun zeki çevik ve seks yapmayanı makbul!
Sporcunun zeki çevik ve seks yapmayanı makbul!
Erzurum'daki Kış Oyunları öncesi tüm sporcuların odalarına bırakılan prezervatifler, 'Kültürümüzde yok' diye Türk Milli Takımı sporcularının odalarından toplatıldı!

ERZURUM - Habertürk'ün haberine göre,
Erzurum’daki Kış Oyunları öncesi tüm sporcuların odalarına bırakılan prezervatifler, “Kültürümüzde yok” diye Türk Milli Takımı sporcularının odalarından toplatıldı!

İzmir ’den sonra Türkiye ’nin ev sahipliğini yaptığı ikinci üniversite oyunları olan Erzurum 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları öncesi sporcular için her türlü ayrıntı düşünüldü.

Organizasyonda herhangi bir aksaklık olmaması için ulaşımdan medya çalışma alanına, yiyeceklerden akreditasyon kartlarına kadar tüm ayrıntılar tek tek elden geçirildi. Oyunlar Köyü’nde dikkat çeken en büyük ‘ayrıntı’ ise sporcuların kalacakları odalara bırakılan prezervatiflerdi. Derken kafileler Erzurum’a geldi, Oyunlar Köyü’ne yerleşmeye başladı.

GAYRI MEŞRU TEŞVİK
Ancak bu sırada ilginç bir ayrıntı dikkat çekti. Tüm odalara bırakılan prezervatifler, Türk sporcuların kalacağı odalardan toplanmıştı. Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Kemal Tamer, durumun kendilerini bilgileri dahilinde gerçekleştiğini söyledi. Tamer, “Bizim kültürümüzde böyle bir şey yok. Bu tavır, bir anlamda gayrımeşru ilişkinin teşviki demektir. Onun için biz de çocuklarımızın odalarından prezervatifleri toplattık” ifadelerini kullandı.(Habertürk)


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Türkiye

  ,

  İzmir

  ,

  Habertürk

  ,

  Medya

  http://www.radikal.com.tr/1038642103864218

  YORUMLAR
  (18 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ayrim yapmayin - 30 agustos

  Kondomlarin birakilma gerekcelerini bilmiyoruz ancak dag simdik kalabaliktan bir buyuk kasaba gibi dagda belkide kondom bulamama, ve ulasamama zorluklari dusunuldugunden uygun gormusler olabilir ancak bunu iliskiye tesvik gibi dusunulmesi sacma ve sayin baskanin davranisi daha garib kulturumuzde yok diye Turk sporcularin odasindan toplatilmis.Sanki baska toplumlarin dogusunda ve kulturunde vardi kondomlari Aids le beraber tanistik diyebiliriz.Ancak Turk sporcusunun cinsel yasamina kultur gibi gerekcelerle, magrum etmek mahcup etmek mudahale etmek, baski ve kontrol altinda tutmak yanlis bir davranis

  korkmuş olabilirler - özgür_yılmaz

  Belkide Türkiyeli sporcuların kış sporlarındaki kötü performanslarını cinsel ilişkide de sergileyeceklerinden korkmuşlardır... ayrıca her odaya bırakıldığına göre sorun yapmaya gerek yok belkide sadece Türkiyeli sporcular kendi aralarında cinsel ilşkiye girmesin diye de düşünmüş olabilirler

  Referandumda demokrasi icin Evet diyen Erzurumlulara - samanizm

  Sen referandumda daha cok demokrasi icin yüzde 99 oyunla evet demedinmi kardesim? Dedim. Eee o zaman senden farkli bir yasam tarzi olan türk vatandasina karsi neden yasak uygularsin? O bizim dinimize ve kültürümüze layik degilde ondan. Peki o zaman demokrasi icin niye evet dedin? Ya o basörtü (aslinda türban) özgürlügü icin, raki yasagi icin, dört kadinla evlenmek icin vs.. icindi. Ha yani senden farkli yasiyan türklerin demokrasi hakki yokmu? Onu ben demedimki. Ama onu söylemek istiyorsun aslinda? Bak kardesim beni tahrik ediyorsun, demokrasi anlamam dadas olarak seni yakarriiiimmm haa(!)

  kültür fizik. - zyprexa

  Doğru söylüyorlar. Seks yaparken korunmamak ve cinsel yolla bulaşan hastalık kapmak kültürümüzde vardır.

  Bu ülkenin kadın erkeği devletten izin alarak sevişebilir. - pekmez_2042

  "Bizim kültürümüzde böyle şey yoktur" diyen Kemal Tamer'in her 300 kadının erkeklerce öldürüldüğünden, yüzlerce kadının taciz ve tecavüze uğradığından haberi de yok mudur? "Devletten izin alarak sevişeceksin" diyenlere değil," her insanın kendi iradesiyle sevişme veya sevişmeme hakkı vardır "diyebilenlere ihtiyacımız var. yalancılık ve ikiyüzlülük diz boyu. Prezervatif her iki taraf içindir. Güvenli ve sağlıklı seks içindir...

  Gayrımeşru ilişki - BurhanFelek

  Beyefendi sporcularımızın 'gayrımeşru' ilişkiye teşvik edilmemesini istemiş. Gayrımeşru yasadışı demektir. Yani bunun töreyle ilgisi yok, yasadışı ilan etmiş. Şecaat arzederken sirkatin söylemiş. O halde ülkedeki (halen geçerli yasalar TC yasaları olduğuna göre) imam nikahlıların filan hepsine de gayrımeşru ilişki demiş.

  +24 :) - Ateşten Kalbe Akıldan Dumana

  Eskiden kapı kapı dolaşıp dağıtırlardı, illa kullanın nüfus planlaması yaptık filan diye ... Şimdi toplatılıyor günah diye. Yakında izinsiz sevişmek yasak diyecekler +24 :)