'Stadı istemeyen Beşiktaşlının Allah belasını versin'

'Stadı istemeyen Beşiktaşlının Allah belasını versin'
'Stadı istemeyen Beşiktaşlının Allah belasını versin'
Beşiktaş Kulübü'nün 2015 yılı 2. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'na, Başkan Fikret Orman ile Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'in birbirini hedef alan sert açıklamaları damgasını vurdu.

İSTANBUL - Fikret Orman'ın "15-20 gün başkanlık yaptın, kulübü deplasman götürecek para yoktu dedin" sözlerine sinirlenen Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, "Başkanın konuşması ile icraatı bir değil. Bir başkana da 10-15 gün başkanlık yaptı diyemezsiniz" yanıtını verdi. Karadeniz'ın, inşaatı devam eden Vodafone Arena ile ilgili, "Stadın yapılmasını istemeyen Beşiktaşlının Allah belasını versin" tepkisi de dikkati çekti.   

Fikret Orman patladı: Rıza Sarraf...

"BİR BAŞKANA '10-15 GÜN BAŞKANLIK YAPTI' DİYEMEZSİNİZ"

Karadeniz'in oldukça sinirli yaptığı konuşmanın detayları şu şekilde:
"Geldiği günden bu yana bu camia başkana destek veriyor. Belki de haklıdır. Başkan yalnız çalışıyor. Yoruluyor ve meselelere fazla eğilemiyor. İşin doğrusu öyle değil. Başkan çok iyi konuşuyor. 1.5 saate yakın konuştu. Takdir edilecek tarafı var. Başkanlık ona yakışıyor. Ama başkanın konuşması ile icraatı bir değil. Bir başkana da 10-15 gün başkanlık yaptı diyemezsiniz. Bu size yakışmaz. 2007 de bana omuz omuza destek verdiniz. Rahmetli babanız hasta vaziyette bana rey atmak üzere buraya geldi. Ben nankörlük yapamam. Bu konuşmaları da dost konuşması olarak kabul edin. "

"HANGİ BEŞİKTAŞLI BÖYLE DÜŞÜNEBİLİ?"

Vodafone Arena'ya ilişkin de açıklama yapan Divan Başkanı, "Beşiktaş Kulübü tek başlıdır. Buna kimse karşı koyamaz. Divan'ın 30-40 senelik üyelerini dinleyiniz. Burada söylenenler iftira ve düşmanca hareketler değildir. Beşiktaş'ı düşünerek söyleyen insanlardır M esela bu stadın yapılmasını istemeyen Beşiktaşlının Allah belasını versin. Hangi Beşiktaşlı böyle düşünebilir? Sanal bir düşman yaratmayalım. Burada herkes Beşiktaşlı. Beşiktaş için her yapılan işinin sahibi biziz" Ali Danaş (DHA)

Beşiktaş'ın dudak uçuklatan borcu