Stephen Appiah en az üç ay oynayamayacak

Geçen sezon sonunda dizinden operasyon geçirdikten sonra bir türlü eski performansına kavuşamayarak tekrar sakatlanan Fenerbahçeli Stephen Appiah'ın sol bacağında kan pıhtılaşmasına bağlı damar tıkanıklığı tespit edildi.

İSTANBUL - Geçen sezon sonunda dizinden operasyon geçirdikten sonra bir türlü eski performansına kavuşamayarak tekrar sakatlanan Fenerbahçeli Stephen Appiah'ın sol bacağında kan pıhtılaşmasına bağlı damar tıkanıklığı tespit edildi. En iyi ihtimalle üç ayda sahalara dönmesi beklenen Ganalı'nın iyileşmesi için gereken süre altı aya çıkabilir. Kesin durumu bir hafta içinde netleşecek olan Appiah'ın sezonu kapatması kesinlik kazanırsa Sarı-Lacivertli yönetim ara transferde Appiah'ın sözleşmesini karşılıklı olarak feshedebilir.
'Dünyanın en hızlı sol beki' trafiğe takıldı!
Bu durumda bir yabancı kontenjanını boşa çıkartacak olan Fenerbahçe'nin, merakla beklenen yabancı forvet transferini gerçekleştirmesi bekleniyor. Sarı-Lacivertli takım, Trabzon maçının hazırlıklarını sürdürürken trafiğe takılan Alex ve Roberto Carlos idmana 15 dakika geç kaldı. İki futbolcunun durumlarıyla ilgili teknik heyete bilgi verildi. (Spor Servisi)