Stephen Appiah Fenerbahçe'de kaldı

Ve Stephen Appiah ta-kımda kaldı. Kulüpten yapılan açıklama-da, yöneticilerin Appiah'la bir görüşme yaptığı ve taraflar arasında herhangi bir sorun olmadığı kaydedildi.

İSTANBUL - Ve Stephen Appiah ta-kımda kaldı. Kulüpten yapılan açıklama-da, yöneticilerin Appiah'la bir görüşme yaptığı ve taraflar arasında herhangi bir sorun olmadığı kaydedildi. Açıklamada, "Futbolcumuz basında çıkan haberlerin aksine takımımızda kalmak istediğini söy-ledi. Appiah basında çıkan 'Gitmek istiyor' şeklinde haberlerin tamamının yalan olduğunu, kendisinin hiçbir zaman bu şekilde bir açıklama yapmadığını ve böyle bir niyetinin olmadığını belirtti" denildi.
Öte yandan dün Fenerbahçe'yle Schalke arasında 'düello' yaşandı. Sarı-Lacivertliler, 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan Appiah'ı menajerleri aracılığıyla ayartmaya çalıştığı gerekçesiyle Schalke'yi FIFA'ya şikâyet etti. Bu şikâyete gün içinde Alman kulübünden tepki geldi. Schalke basın sözcüsü Gerd Voss, Fenerbahçe'nin FIFA'ya gönderdiği yazının kendilerine de ulaştığını belirte-rek, "Bu konuda çok rahatız, çünkü hiçbir kuralı ihlal etmedik" dedi. (Spor Servisi)