Stephen Appiah gidici gibi durmuyor

Stephen Appiah'ın adı şu aralar Bundesliga ve Premier Lig ekipleriyle anılsa da Ganalı yıldız, Fenerbahçe'nin Avusturya kampına alışmışa benziyor.

VİYANA - Stephen Appiah'ın adı şu aralar Bundesliga ve Premier Lig ekipleriyle anılsa da Ganalı yıldız, Fenerbahçe'nin Avusturya kampına alışmışa benziyor. Geçen salı kampa katılan 'Api', sabah idmanı öncesi bir süre Brezilyalı teknik direktör Zico'yla sohbet etti. Hocasıyla şakalaşan ve samimi pozlar veren Appiah, kampı takip eden basın mensuplarına da üstü kapalı biçimde 'Kalıyorum' mesajını vermiş oldu. Geldiği günden bu yana esprileriyle neşe kaynağı olan Appiah, fizyoterapist Michael Schulten'e de "Beni sakatladın, seni başkana şikâyet edeceğim" diyerek takıldı.
Genç Gökhan imzayı attı
Avusturya'da bu gelişmeler yaşanırken İstanbul'da yeni bir isim Fenerbahçeli oldu. Gençlerbirliği OFTAŞ'tan alınan Gökhan Gönül'le dört yıllık sözleşme imzalandı. Genç oyuncu "Beş yıldır profesyonel futbolun içindeyim. Üç yılında şampiyonluk yaşadım. Fenerbahçe'de de hedef aynı" şeklinde konuştu. Yönetici Mahmut Uslu ise savunmanın sağ kanadındaki ihtiyacı giderdiklerini belirterek, "Fenerbahçe'ye uzun dönem hizmet edecek bir ismi kadromuza kattık" diye konuştu. (Spor Servisi)