Stephen Appiah: Grupta favoriyiz

Yaz sezonu boyunca 'Fenerbahçe'de kalacak mı gidecek mi' sorularıyla gündemde olan Ganalı futbolcu Stephen Appiah, Avrupa'daki kulüplerden transfer teklifleri aldığını belirterek...

İSTANBUL - Yaz sezonu boyunca 'Fenerbahçe'de kalacak mı gidecek mi' sorularıyla gündemde olan Ganalı futbolcu Stephen Appiah, Avrupa'daki kulüplerden transfer teklifleri aldığını belirterek, "Kendi değerlendirmemi yaptıktan sonra Fenerbahçe'de kalmaya karar verdim" dedi. Fenerbahçe Gazetesi'ne konuşan Appiah, hiçbir zaman Fenerbahçe'den gideceği yönünde basına demeç vermediğini kaydederek, "Ben kalma kararı aldıktan sonra bu dosya benim için kapandı ama ne yazık ki medyada spekülasyonlar devam etti" diye konuştu.
Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki şansını da değerlendiren Ganalı futbolcu, "Gruptaki diğer takımlar hakkında fazla konuşmak istemiyorum. Futbol sadece ağızdan çıkan laflarla yürümüyor. Kesinlikle bütün diğer takımlar gibi bizim de şansımız var. Biz de grubun favorisiyiz" ifadelerini kullandı. Siyahi yıldız, Brezilyalı yeni transfer Roberto Carlos'la birlikte oynayacağı için heyecanlı olduğunu söyledi. (Spor Servisi)