'Suçlu değil çözüm arıyoruz'

'Suçlu değil çözüm arıyoruz'
'Suçlu değil çözüm arıyoruz'
Trabzonspor Kulübü Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, düzenleyecekleri "Trabzonspor'un Gelişimi ve Geleceği" konulu geniş katılımlı toplantı için bilgi verirken, "Biz suç ve suçlu değil, çözüm arıyoruz" dedi.

TRABZON - Toplantının 4 Mart Cumartesi günü Karadeniz Teknik Üniversitesi Osman Turan Kongre Merkezi'nde yapılacağını hatırlatan Divan Kurulu Başkanı Sürmen, "Toplantıda kulübün sorunları masaya yatırılacak. Camiamızın saygınlığı adına, davetli üyelerimizin bu toplantıda geçmişe yönelik suç ve suçlu tespiti değil, mevcut sorunların tespiti ve çözüm önerileri konusunda görüş bildirmesi konusunda azami hassasiyeti göstereceğinden şüphemiz yok" ifadelerini kullandı.

"HERKESİ DAVET EDİYORUZ"

Ali Sürmen, başta Trabzonspor yönetim kurulu olmak üzere, bağlı tüm kurullara, diğer davetlilere ve basın mensuplarına bir kez daha çağrıda bulunurken, "Trabzonspor'umuzun birlik ve beraberliği açısından herkesin katılımlarını bekliyoruz" diye konuştu.

DAHA ÖNCE DAR KAPSAMLI TOPLANTI YAPILMIŞTI

Divan Kurulu'nun bir süre önce yetkili kurullarla birlikte düzenlediği dar kapsamlı toplantıya, yönetim kurulu ve disiplin kurulu üyeleri katılmadı. Ayrıca Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, 'muhalefetin adayı' olarak seçimi kazanan Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen'e de aradan geçen 2 aylık süre içinde, 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulunmadı. Ömür AVCI (DHA)