Şükrü Ergün: Utanıyorum!

Şükrü Ergün: Utanıyorum!
Şükrü Ergün: Utanıyorum!
Galatasaray Kulübü Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu'nun açıklamaları hakkında konuştu.

Şükrü Ergün, Habertürk TV'de Faik Çetiner'in sunduğu ' Spor Türk' programına telefonla bağlandı.

Manisa'da 'Süper' derbi


Mahmut Uslu ve Ünal Aysal arasındaki "dostluk" polemiği ile ilgili Ergün, "Mahmut Bey'in son açıklamalarını duymadım. Dinlemedim, dinlemeyeceğim de. Bu açıklamaların kimseye yararı yok. Ne zaman önemli bir maç olsa bundan önce Fenerbahçe 'den ortalığı gerecek açıklamalar geliyor. Biz böyle kışkırtıcı şeylere cevap vermeme kararı aldık. Dolayısıyla Mahmut Bey'i dinlemiyor ve cevap vermiyorum. Açıkçası bu ortamdan utanıyorum. Benim çok yakın arkadaşlarımdan bazıları Fenerbahçeli. Ben onlardan dolayı da utanıyorum bu olaylardan. Olayları kan davası haline getirmenin, tahrik etmenin hiçbir anlamı yok. Bir  sene oldu kulüp sözcülüğüne geleli, hiçbir polemik başlatmadım. Sadece cevap verdim. Ama seviye öyle bir noktaya geldi ki artık cevap vermek istemiyorum" ifadelerini kullandı.

"BURAK KULAĞINI KAPATMAK ZORUNDA"

Transfer çalışmaları hakkında ise Şükrü Ergün, "Transferle ilgili bir şey söyleyemem ,ama çalışmalar devam ediyor. Bizzat başkanımız yönetiyor bunu." diye konuşan Şükrü Ergün, Burak Yılmaz'ın taraftarla girdiği diyalog ile ilgili ise, "Burak Yılmaz, moralini bir şekilde yükseltmek zorunda. Kulağını tribünden gelen seslere kapatacak. Profesyonelliğinden dolayı bunu yapmak zorunda" dedi.

Galatasaray Basın Sözcüsü, Fatih Terim ile Galatasaray yönetiminin Turgan Ece'nin cenazesinde bir araya gelmemesiyle ilgili gelen soruya, "Bizimle alakalı bir şey yok. Cenaze töreninde herkesin durması gereken bir yer vardı. Fatih Hoca orada durmamış" yanıtını verdi.

Lucescu'nun isyanı: Pişman değilim!