Şükrü Saracoğlu yine boş kalacak!

Şükrü Saracoğlu yine boş kalacak!
Şükrü Saracoğlu yine boş kalacak!
Fenerbahçe, ligin ilk haftasında olduğu gibi Gaziantepspor maçında bilet satışı yapamayacak. Karşılaşmaya geçici kombine kartları olan taraftar girecek. Ancak bu sayı beklentilerin çok altında kalacak.

Spor Toto Süper Lig’in 3. haftasında Gaziantepspor’u konuk edecek olan Fenerbahçe , yine taraftar desteğinden yoksun olacak. Passolig’le anlaşma sağlanmasına rağmen sözleşme imzalanmadığı için emniyet tarafından bilet satışı yasaklanan sarı-lacivertliler, 3 maçlık geçici kombine kartlı taraftarları Şükrü Saracoğlu’na alabilecek.

Fenerbahçe'ye Mehmet Topal müjdesi


Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; yönetim, pazar gününe kadar geçici kombine kart sahibinin 20 bine ulaşmasını hedeflerken, bu sayının 15 bin olduğu belirtildi. 50 bin kişilik stadın büyük bölümünün boş olacağı karşılaşmada Fenerbahçe, maddi anlamda da büyük kayıp yaşayacak.      

Sarı-lacivertliler, dün konuyla ilgili resmi sitesinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
"Gaziantepspor ile oynanacak lig maçı için hazırlanan geçici kombine kartlarını bugüne kadar alamayan kombine sahipleri; maça girebilmek için edinmeleri gereken geçici kombine kartlarını, cuma günü saat 18.00’e kadar, 20 Eylül Cumartesi günü saat 17.00’ye ve 21 Eylül Pazar günü saat 17:00’ye kadar Şükrü Saracoğlu Stadı Kombine Merkezi’nden temin edebileceklerdir."

Aziz Yıldırım'dan bağış