Şükrü Saracoğlu'nda olay koreografi!

Şükrü Saracoğlu'nda olay koreografi!
Şükrü Saracoğlu'nda olay koreografi!
Sarı-lacivertliler, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda çok konuşulacak bir koreografi yapacak. Lazer gösterisinde, 6-0 vurgusunun yanı sıra bir aslanın mezara konulduğu anlar da resmedilecek.

Fenerbahçe , şampiyonluk yarışında kritik önem taşıyan yarınki Galatasaray karşılaşması için özel hazırlık içinde. Dev derbi öncesi Şükrü Saracoğlu Stadı'nın tribünlerinde yapılacak görsel şölen ile kendi futbolcularını motive etmeyi planlayan sarı-lacivertliler, ezeli rakibini de psikolojik baskı altına almayı hedefliyor.   

Galatasaray'ın 13 dakikalık Kadıköy sevinci!

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; yönetim, bunun için özel bir organizasyon şirketiyle anlaşma yaptı. Çok konuşulacak bir koreografiye imza atılmasını isteyen sarı-lacivertliler, bunun için şirkete talimat verdi.

BAŞKANIN ONAYI BEKLENİYOR

Lazer projeksiyon ile yapılacak şovda, sarı-kırmızılı takımı çok kızdıracak görseller de olacak. 6-0 hatırlatması, 16 yıllık Kadıköy yenilmezliği ve şampiyonluk vurgularının yanı sıra bir aslanın mezara konulduğu anların da Kadıköy'de tribünlere yansıtılacağı öğrenildi.

Görsellerin şirket tarafından hazır edilerek kulübe gönderildiği ve Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'ın onayına sunulduğu kaydedildi.

Derbilerin faturası çok ağır oldu