Şükrü Saracoğlu'ndan 250 milyon Euro!

Şükrü Saracoğlu'ndan 250 milyon Euro!
Şükrü Saracoğlu'ndan 250 milyon Euro!
Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, Şükrü Saracoğlu Stadı'nın isim hakkı için yıllık 25 milyon Euro'dan 10 yıllık anlaşma yapmak istiyor. Sarı-lacivertli forma için belirlenen rakam ise yıllık 5 milyon Euro...

Aziz Yıldırım, son 3 yılında özellikle futbol takımını üst seviyelere çıkarmak için para kaynağını harekete geçirmekte kararlı. Uzun süredir bu konuda çalışmalar yapan Fenerbahçe Başkanı, müthiş bir parayı kulübün kasasına koymayı hedefliyor.

Fenerbahçe'ye bir şok da Meireles'ten

Habertürk'ten Feridun Niğdelioğlu'nun haberine göre; Aziz Yıldrıım, Şükrü Saracoğlu Stadı'nın isim hakkı için yıllık 25 milyon Euro belirlerken, 10 yıllık anlaşma yaparak toplam 250 milyon Euro gelir elde etmeyi hedefliyor. Bunun için de önemli kuruluşlarla görüşmelere başlanacağı öğrenildi.

Sarı-lacivertli kulübün 1 numarasının yeni sezonla ilgili planları bununla sınırlı değil. Yıldırım, önümüzdeki sezon forma reklamı için istenecek parayı da şimdiden belirledi. Buna göre sarı-lacivertli forma için yıllık 5 milyon Euro istenecek. Başkan Aziz Yıldırım hem stat isim hakkı hem de forma reklamları için gelecek teklifleri masaya yatırıp Fenerbahçe’nin menfaatleri doğrultusunda karara varacak.

Bruno Alves'e sürpriz talip