Süleyman Seba için başsağlığı mesajı yayınladılar

Süleyman Seba için başsağlığı mesajı yayınladılar
Süleyman Seba için başsağlığı mesajı yayınladılar
Süleyman Seba'nın vefatının ardından Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor resmi sitelerinden taziye mesajları yayınladılar.

Süleyman Seba'nın vefatının ardından Galatasaray , Fenerbahçe ve Trabzonspor resmi sitelerinden taziye mesajları yayınladılar.

GALATASARAY
“Türk sporunun ve Beşiktaş ’ın unutulmaz başkanlarından, Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba’nın yaşamını yitirdiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Ülkemiz, sportmenlik ve centilmenlik dendiğinde akla gelen ilk isimlerden birini, çok değerli bir spor adamını kaybetmiştir. Süleyman Seba ismi, centilmen duruşu ve Türk sporuna yaptığı katkılar ile sonsuzluğa kazınacak, her daim hatırlanacaktır.
Süleyman Seba’ya Allah’tan rahmet, başta Beşiktaş Kulübü olmak üzere tüm Türk spor camiası ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.
Galatasaray Spor Kulübü

FENERBAHÇE

Beşiktaş Kulübü’nün Onursal Başkanı ve Türk sporunun büyüğü Sayın Süleyman Seba’nın vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.
Türk futboluna kazandırdığı değerlerle daima hatırlanacak ve hiçbir zaman unutulmayacak Sayın Süleyman Seba’ya Allah’tan rahmet, ailesine, Beşiktaş Spor Kulübü’ne, Türk spor camiasına ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.
Fenerbahçe Spor Kulübü

TRABZONSPOR

Türk futbolunun önemli ismi, Beşiktaş Kulübü’nün Onursal Başkanı Süleyman Seba’nın hayatını kaybettiği haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
Seba’ya Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk futbol camiasına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.