Süleyman Seba'nın değerli eşyaları nerede?

Süleyman Seba'nın değerli eşyaları nerede?
Süleyman Seba'nın değerli eşyaları nerede?
13 Ağustos 2014'te hayatını kaybeden Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın, Abdülhamit devrine uzanan ve kaybolduğu ileri sürülen antika silahları ile ilgili bir açıklama da yeğeni olan teknik direktör Tayfur Havutçu'dan geldi.

Süleyman Seba'nın 60 yıllık kadim dostu ve sırdaşı olarak bilinen Mesut Arda, efsane başkanın önemli eşyalarının kayıp olduğunu öne sürerek, "O silahları bulun. Seba'nın vasiyeti var. Silahlı Kuvvetler müzesine teslim edilecek" sözleriyle, varislerine seslenmişti.

Olay yaratan açıklamalarına devam eden Arda, "Paha biçilmez porselen eşyaları da kayıp. Son zamanlarda akrabası adıyla eve bir sürü insan girip çıktı. Süleyman Seba'nın şu anda teyze tarafından iki hanımefendiden başka varisi yoktur" ifadelerini kullanmıştı.

Beşiktaş Onursal Başkanı Seba'nın yeğeni olan Tayfur Havutçu ise Mesut Arda'nın açıklamasına konu olan silahlar ile ilgili, "Süleyman Seba'nın vasiyeti, hakim değişikliği nedeniyle Ekim'de değil Aralık ayında açılacak. Bu nedenle kaybolduğu ifade edilen eşyalar ilgili endişe edilecek bir şey yok. Kapı kilitli ve ve her şey eskisi gibi duruyor. Yani tüm eşyalar evde" dedi.