Süleyman Seba'nın sağlık durumu

Süleyman Seba'nın sağlık durumu
Süleyman Seba'nın sağlık durumu
Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba, solunum yollarındaki enfeksiyon nedeniyle yoğun bakıma alındı.

İSTANBUL - Bir süredir Ankara 'daki Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) tedavisi süren Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın, solunum yollarındaki enfeksiyon nedeniyle yoğun bakıma alındığı bildirildi.

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü ve Seba'nın yeğeni Tayfur Havutçu, efsane başkanın yoğun bakımda tedavisinin sürdüğünü söyledi.

Havutçu, Süleyman Seba'nın solunum yollarındaki enfeksiyondan dolayı rahatsızlık yaşadığını belirterek, " Bugün biraz daha iyi. Gerçekleştirilecek kontrollerin ardından durumu belli olacak" dedi.

DOKTORLAR İLK KEZ YÜRÜTTÜ

Süleyman Seba, bugün yoğun bakım ünitesinde doktorlar tarafından ilk kez yürütüldü. Tekrar yatağına yatırılan Seba, bu sırada yeğeni İlhan Girişgen ile telefonla konuştu. İlk dört güne nazaran doktorlar Süleyman Seba'nın daha iyi durumda olduğunu bildirdiler.

BEŞİKTAŞ'TAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan mesajda, "GATA'da tedavi görmekte olan onursal başkanımız Süleyman Seba'nın durumu iyiye gitmektedir. Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde tedavisine devam edilen onursal başkanımız Süleyman Seba'nın sağlık durumunun her geçen gün daha da iyiye gitmekte olmasından büyük memnuniyet duymaktayız. Doktorlarının ifadesiyle, Sayın Seba'nın öngörülenden daha erken bir zamanda taburcu edilmesinin beklendiğini belirtir, geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz" ifadelerine yer verildi.