Süper Lig'de Gekas krizi

Süper Lig'de Gekas krizi
Süper Lig'de Gekas krizi
Akhisar Belediyespor, sözleşmesini tek taraflı fesheden Gekas için Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na başvuracak.

MANİSA (AA) - Akhisar Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Eryüksel, Yılmaz Atabarut Tesisleri'nde düzenlenen kol sponsorluğu imza töreninde gazetecilerin Teofanis Gekas hakkındaki sorularını cevapladı.

Gekas imzayı attı


Eryüksel, şunları söyledi:
"Yunan futbolcu anlaşmayı tek taraflı feshederek kulüpten ayrıldı. Her futbolcu gerekçe göstererek federasyon feshi yapıyor. TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na başvuracağız. Bu bir süreçtir, bizler Gekas'ın futbol hayatını devam ettirmesini isteriz. İnşallah orada da başarılı olur. Ancak kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda ne gerekiyorsa yapacağız."

Yeşil-siyahlı kulübün transferin son gününde, Denizlispor'un alt yapısında yetişen ve İstanbulspor, Denizli Belediyespor, Turgutluspor ve son olarak Nazilli Belediyespor'da forma giyen savunma oyuncusu İsmail Konuk ile 2 yıllık sözleşme imzaladığı belirtildi.

Toplantıda takımın geçen yıl kol sponsorluğunu üstlenen firma ile anlaşması da yenilendi.

Sponsorluk sözleşmesi, Alhatoğlu Zeytinyağı Şirketi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Alhatoğlu ile Kulüp Başkanı Hüseyin Eryüksel tarafından imzalandı.

Şaka değil gerçek; 18 kombine!