Süper Lig'de Önder Özen sürprizi

Süper Lig'de Önder Özen sürprizi
Süper Lig'de Önder Özen sürprizi
Son olarak Beşiktaş'ta 'Futbol Direktörü' olarak görev yapan Önder Özen, Kasımpaşa'nın yeni teknik direktörü oldu.

RADİKAL - Şota Arveladze'nin istifasının ardından altyapı koordinatörü Jan Wouters ile yola devam eden Kasımpaşa'da teknik direktörlük görevine Önder Özen getirildi. 1.5 yıllık anlaşma sağlanan 46 yaşındaki hoca, lacivert-beyazlı takımla ilk antrenmanına bugün çıkacak.   

Son olarak Beşiktaş 'ta 'Futbol Direktörü' olarak çalışan Özen'in yardımcılığını ise bir dönem Trabzonspor, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta forma giyen eski milli futbolcu Mehmet Aurelio yapacak.

TESADÜFÜN BÖYLESİ...

Önder Özen, Kasımpaşa'nın başındaki ilk sınavını Beşiktaş'a karşı verecek. İki takım, 18 Nisan Cumartesi günü Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda karşı karşıya gelecek.

ÖNDER ÖZEN KİMDİR?

1969 Eskişehir doğumlu olan Önder Özen, 1997 yılında antrenörlük lisansı aldı. 2002-2002 yılları arasında Fenerbahçe'de A2 ve A takımlarda antrenörlük yaptı. Daha sonra 2 sezon Polatlı Bugsaşspor'da, 1 sezon Hacettepespor'da teknik direktörlük görevini üstlendi. Bir süre televizyonda yorumculuk yaptıktan sonra 22 Mayıs 2013'te Beşiktaş Futbol Direktörlüğü görevine getirilirken, 16 Temmuz 2014 tarihinde istifa etti.