'Surdan önce duşu yaptırın!'

'Surdan önce duşu yaptırın!'
'Surdan önce duşu yaptırın!'
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, deplasmanda 3-2 kazandıkları Osmanlıspor maçı sonrası soyunma odasındaki görüntüye isyan etti: Stadın etrafını surlarla çevirip kale kapılarına para harcayacaklarına önce oyuncuların futbol oynayabilecekleri şartları sağlasınlar...

Şenol Güneş, Osmanlıspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, Osmanlı Stadı’nın donmuş ve bozuk olan saha zemini nedeniyle tepki göstermişti. "Yazık, günahtır. Bu sahada oyuncu sakatlanır" şeklinde konuşan tecrübeli hocanın şikâyeti zeminle sınırlı kalmadı.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; basın toplantısına girmeden önce isyan eden Güneş, "Buralara dev heykeller yaptıracaklarına, stadın etrafını surlarla çevirip kale kapılarına para harcayacaklarına, oyuncuların futbol oynayabilecekleri şartları sağlasınlar önce. Soyunma odasındaki duş mu, göl mü belli değil. İçeride çocuklar gölde duş aldılar. Giderler tıkalı" ifadelerini kullandı.

Son 12 sezonun en iyi Beşiktaş'ı

"DONDUK İÇERİDE"

Siyah-beyazlı teknik adam, "Bu kadar soğuk bir yerde stat yapıyorsunuz, o zaman soyunma odalarının ısıtmasını ona göre yapacaksınız. Donduk içeride. Buranın havası belli, buz gibi. Proje yaparken ona göre proje yaparsın. Sahayı alttan ısıtmalı yaptırıp her şartta futbol oynanabilecek bir zemin hazırlarsın. Ama bunlar gitmiş bütün parayı heykellere, kapılara yatırmışlar" şeklinde konuştu.

Eslem Öztürk 6 ay yok!