'Taffarel 'gel' dedi, gidiyorum'

'Taffarel 'gel' dedi, gidiyorum'
'Taffarel 'gel' dedi, gidiyorum'
Galatasaray'ın Atletico Madrid ile bu akşam deplasmanda oynayacağı maça gitme kararı alan Mustafa Denizli, Başkan Dursun Özbek ile mücadelenin oynanacağı Madrid'e uçtu.

İSTANBUL - Saat 13.30'da Madrid'e hareket eden Dursun Özbek ile Mustafa Denizli'ye, yöneticiler Ali Yüce, İsmail Sarıkaya, Fatih İşbecer ve Can Topsakal eşlik etti.

DURSUN ÖZBEK: İNŞALLAH İYİ BİR NETİCE İLE GERİ DÖNECEĞİZ

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, havalimanında yaptığı açıklamada, "Maçı izlemeye gidiyoruz. İnşallah iyi bir netice ile geri döneceğiz. Hocamla beraber programlarımız vardı. Dün bütün gün Florya'da ve Arena'da incelemeler yaptı. Dolayısıyla kendi de ifade ediyordu 'Program çerçevesinde vaktimiz olursa maça da gideceğiz' diye. Ona göre ayarlandık ve bugün de beraber gidiyoruz yönetim kurulu üyelerimizde burada" ifadeleri kullandı.

DENİZLİ: TAKIMA KATKI SAĞLAYACAKSA HİÇ DÜŞÜNMEDEN YANLARINDA OLURUM

Mustafa Denizli, "Bugün de programlara devam edecektim. Ancak Taffarel hocamızın, 'Hocam sen bu işleri yarın da halledersin futbolcuların yanında ol' sözleri etkiledi. Yönetim kurulumuz da hazırlığı yapınca Arena'daki incelememizi kısa kestik. Bir günde tamamlanacak işler değil. Yarın kaldığımız yerden devam edeceğiz. Maçımızı izleyeceğiz, takımın yanında olacağım, bütün kalbim desteğim onlarla. Tabii ki şu anda takımla bir ilişki yapmam mümkün değil. Zaten lisans sahibi değilim, ama onların yanında olmak istedim. Taffarel hocamızın dediği gibi katkı sağlayacaksa hiç düşünmeden uçağa binip yanlarında olacağım. Takımın kamp yaptığı otele gideceğim. Muhtemelen uğrayıp onların da vaktini çalmadan başarılar dileyip daha sonra da stadyuma gideceğiz" diye konuştu.

"STEFANO MORRENO İLE MUHTEMELEN ANLAŞMA OLCAK"

Yardımcı antrenör konusunda Stefano Morreno ile anlaşma sağladığını aktaran Denizli, "Görüştüm, olumlu geçti. Ancak diğer konular benimle alakalı değil. Ben sadece yönetime talep ederim. Ancak yönetimle uyuşmayacağı bir neden de yok. Muhtemelen birliktelik olur" dedi. Mustafa AKIN (DHA)