'Tahrik edenler aynı isimler'

Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu Yıldırım Demirören, küfür ve şiddete her zaman karşı olduklarını hatırlatarak, "Koridorlardaki olayların temelinde tahrik yatıyor.

İSTANBUL - Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu Yıldırım Demirören, küfür ve şiddete her zaman karşı olduklarını hatırlatarak, "Koridorlardaki olayların temelinde tahrik yatıyor. Tahrikleri yapanlar ise belli. Galatasaray'ın olaylı maçlarına bakın, yine aynı isimleri ön planda görebilirsiniz. Önce saha içinde tahrik ettiler, ardından da koridorlarda devam ettirdiler. Ortamı yatıştırmak için büyük uğraş verdik" dedi.
Beşiktaş, derbiyi unutup yarın oynayacağı Sparta Prag maçına kilitlendi. Kampa giren Siyah-Beyazlılar'da, ağrıları süren Sergen'i oynatabilmek için sağlık ekibi seferber oldu. Kulüp doktoru Yalçın Yavuzer, Sergen'in ve teknik heyetin istemesi halinde forma giyebileceğini söyledi. Lucescu, Şampiyonlar Ligi için özel olarak basın toplantısı düzenleyecek. Rumen çalıştırıcı 16.30'da İnönü'de basın mensuplarının karşısına çıkacak. Prag, bugün İstanbul'a gelecek ve 19.00'da İnönü'de maçın son provasını yapacak. (Spor Servisi)